BordroPlus 4.47.00.00 Sürüm Duyurusu

 

 Bordro Plus için 4.47.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

4.47.00.00 Sürüm Maddeleri;

alt

 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-16252BordroPlusSicil Yönetimi
alt alt Tanımlar – Sicil Kartları
687 Sayılı Kanun Kapsamında Sicil Kartı İstihdam Yasası Seçenekleri 687/1687 Sayılı Teşvik (22,22 TL ) ve 687/1687 Sayılı Teşvik (11,11 TL ) Olarak Güncellenmelidir.
687 Sayılı Kanun kapsamında sicil kartında bulunan “687 Sayılı Kanun Teşviği” ve “1687 Sayılı Kanun Teşviği” istihdam seçenekleri “687/1687 Sayılı Teşvik (22,22 TL )“ ve “687/1687 Sayılı Teşvik (11,11 TL )” olarak güncellendi.
2WINHR-15812BordroPlusBordro
alt alt Raporlar – Tahakkuk Listesi
Tahakkuk Listesi Filtrelerine Bes Sistemine Tabi Olanlar/Olmayanlar Seçeneği Eklenmelidir.
Tahakkuk listesinde sadece bireysel emeklilik sistemine tabi olan personellerin listelenebilmesi için rapor filtrelerine “Bireysel Emeklilik Sistemi: Tabi olanlar / Hepsi ” seçeneği eklenmiştir. Filtre Bes Otomatik Katılım Entegrasyon modülü yüklenmiş olan setlerde “Otomatik Katılım” filtre grubu altında, modülün yüklü olmadığı setlerde ise “Kanuni Değişiklikler” filtre grubu altında listelenmektedir.
3WINHR-15990BordroPlusBordro
alt alt Kayıtlar – Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları
Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları Toplu Güncelleme İşlemine Son Kesinti Dönem Başlangıç Tarihi Alanı Eklenmeli.
Bireysel emeklilik otomatik katılım kayıtları ekranı “Toplu Güncelleme” işlemine “Son Kesinti Dönem Başlangıç Tarihi ” alanı eklendi.
4WINHR-12170BordroPlusAyarlar
Meslek Kodları Browserında Kod ve Açıklamaya Göre Sıralama Yapılabilmeli.
Meslek Kodları browserında “Kod” ve “Açıklama” alanlarına göre sıralama yapılabilmesi sağlandı.
5WINHR-16227BordroPlusSicil Yönetimi
alt alt Kayıtlar – İşten Çıkış Kayıtları
Net Ücret Alan Personelin Son Ay Eksik Çalışması Var İse Kıdem Tazminatı Raporunda Aylık Brüt Ücret Son Puantajındaki Gün Üzerinden Hesaplanıyor.
Net ücret alan personelin son ay eksik çalışması var ise Kıdem Tazminatı raporunda Aylık Brüt Ücret son puantajındaki gün üzerinden hesaplanıyordu, düzeltildi.
6WINHR-16271BordroPlusBordro
alt alt Kayıtlar – Puantaj Kartları
Net Olarak Tanımlanan Özel Sigorta Uygulamalarında SGK ve Gelir Vergisi İstisnası Net Tutar Üzerinden Hesaplanmalı.
Net olarak tanımlanan özel sigorta uygulamalarında SGK ve Gelir Vergisi istisnalarının net tutar üzerinden hesaplanabilmesi sağlandı. Bu kapsamda bordro parametrelerine “Özel Sigorta İstisnaları: Damga Vergisine Göre Brütleştirilmiş Tutar Üzerinden/ Net Tutar Üzerinden” seçeneği eklenmiştir.
7WINHR-15884BordroPlusBordro
alt alt Raporlar – Tahakkuk Listesi
Tahakkuk Listesinde Katkı Payı Otomatik Katılım Tutarı Standart Alanı Puantajda Bes Kesintisi Olmamasına Rağmen Değer Getiriyor.
Tahakkuk listesinde “Katkı Payı Otomatik Katılım Tutarı” standart alanı puantajda Bes kesintisi olmamasına rağmen değer getiriyordu, düzeltildi.
8WINHR-16066BordroPlusBordro
alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Ayın Son Günü İşe Geri Alınan Personel İçin Yapılan 1 Günlük Puantaj Aylık Prim ve Hizmet Belgesine Yansımıyor.
Ayın son günü işe alınan personel için oluşturulan 1 günlük puantaj Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde listelenmiyordu, listelenmesi sağlandı.
9WINHR-16145BordroPlusBordro
alt alt Kayıtlar – Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları
Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları Ekranında Filtreleme Yapılıp Toplu Katılımcı Ekle İşlemi Yapılırsa Access Hatası Alınıyor.
Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları ekranında filtreleme yapıldıktan sonra toplu katılımcı ekle işlemi yapıldığında access hatası alınıyordu, düzeltildi.
10WINHR-15885BordroPlusAyarlar
alt alt Parametreler – Bordro Parametreleri
Bordro Parametrelerindeki “Tehlike Derecesi/Sınıfı” Bölümünde Görsel Sorun Yaşanıyor.
Bordro parametrelerindeki “Tehlike Derecesi/Sınıfı” bölümünde görsel sorun yaşanıyordu, düzeltildi.

 

%d blogcu bunu beğendi: