BordroPlus 4.50.00.02 Ara Sürüm Duyurusu

 

Bordro Plus için 4.50.00.02 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 4.50.00.02 Ara Sürüm Maddeleri;

alt

 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-16840BordroPlusBordro
alt alt Kayıtlar – Puantaj Kartları
Ar-Ge Kapsamında Çalışan ve Net Ücret Alan Personelin Puantajında Bir Önceki Aydan Kullanılan SGK Matrahı Olması Durumunda Net İstihkak Hatalı Hesaplanıyor.
Ar-Ge kapsamında çalışan ve net ücret alan personelin “Bir Önceki Aydan Kullanılan SGK Matrahı” olması durumunda Net İstihkak hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi. 
%d blogcu bunu beğendi: