BordroPlus 4.51.01.01 Ara Sürüm Duyurusu

 

 Bordro Plus için 4.51.01.01 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 4.51.01.01 Sürüm Maddeleri;

alt

 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-16411BordroPlusBordro
alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Aylık Prim ve Hizmet Belgesi E-Bildirge Filtresi Hayır Olarak Alındığında Fiili Hizmet Kapsamında Çalışılmayan Günler Ayrı Listelenmiyor.
Aylık Prim ve Hizmet Belgesi E-Bildirge filtresi “Hayır” olarak alındığında Fiili Hizmet kapsamında çalışılmayan günler ayrı listelenmiyordu, ayrı olarak listelenmesi sağlandı.
2WINHR-16993BordroPlusBordro
alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Sicil İşe Giriş İşleminde İndirim Kanunu Seçildiğinde Aylık Prim Ve Hizmet Belgesine İşe Giriş Tarihi Gelmiyor.
Sicil işe giriş işleminde indirim kanunu seçildiğinde Aylık Prim Ve Hizmet Belgesine işe giriş tarihi gelmiyordu, düzeltildi.
3WINHR-17028BordroPlusBordro
alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Fiili Hizmet Kapsamında Çalışan Personeller İçin Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Excel ya da XML Olarak Alındığında Fiili Hizmet Kapsamı Dışında Çalışılan Günler İçin Sgk Tavan Matrahı Kontrolü Yapılmıyor.
Fiili hizmet kapsamında çalışan personeller için Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Excel ya da XML olarak alındığında fiili hizmet kapsamı dışında çalışılan günler için Sgk tavan matrahı kontrolü yapılmıyordu, düzeltildi.
%d blogcu bunu beğendi: