BordroPlus 4.55.00.00 Sürüm Duyurusu

BordroPlus ürünü için 4.55.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Uyarılar:

Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

4.55.00.00 Sürüm Maddeleri;

 

 

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINHR-17539

BordroPlus

HR Objects

Puantaj Kartları XML Olarak Dışarı Alınmak İstendiğinde Access Violation Hatası Alınıyor.

Puantaj kartlarının xml aktarımı sırasında Access Violatin hatası alınıyordu, düzeltildi.

2

WINHR-17541

BordroPlus

HR Objects

HRObject Sicil Kartı Aktarımında Catastrophic Failure Hatası Alınıyor.

HRObject -Sicil kartı aktarımında Catastrophic Failure hatası alınıyordu, düzeltildi.

3

WINHR-17597

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları

Kesintiler Toplamı Kişinin Agi Verilmemiş Net Ücretinden Fazla İse İlave Asgari Geçim İndirimi Hesaplamıyor.

Kesintiler toplamı kişinin Agi verilmemiş net ücretinden fazla İse İlave Asgari Geçim İndirimi hesaplanmıyordu, hesaplanması sağlandı.

4

WINHR-17554

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları

Puantajda Devreden Sgk Matrahı Olması Durumunda 7103 Teşviği Hesaplanmıyor.

Puantajda Devreden Sgk Matrahı olması durumunda 7103 Sayılı SGK teşviği hesaplanmıyordu, düzeltildi.

5

WINHR-17555

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları

Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında Olmayan Günleri İçin 6111 Sayılı Kanundan Doğan İşsizlik Fonunca Karşılanan İşveren Primleri Hatalı Hesaplanmaktadır.

Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında olmayan günleri için 6111 Sayılı Kanundan doğan İşsizlik Fonunca karşılanan işveren primlerinin doğru hesaplanması sağlandı.

6

WINHR-16690

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları

Sicil Kartında Tanımlanan Önceki İşyerlerindeki Kümülatif Vergi Matrahı Ocak Ayında İşyeri Değişikliği Yapıldığında Yeniden Hesaplanıyor.

Sicil kartında tanımlanan Önceki İşyerlerindeki Kümülatif Vergi Matrahı ocak ayında işyeri değişikliği yapıldığında yeniden hesaplanıyordu, düzeltildi.

7

WINHR-17053

Bordro Plus

Bordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Fiili Hizmet Zammı Kapsamında Çalışan ve Ay Ortasında İşe Giren Personeller İçin Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Excel ya da Xml Olarak Alındığında Eksik Gün ve Nedeni Listelenmiyor.

Fiili Hizmet Zammı kapsamında çalışan ve ay ortasında işe giren personeller için Aylık Prim ve Hizmet Belgesi Excel ya da Xml olarak alındığında eksik gün ve nedeni listelenmiyordu, düzeltildi.

8

WINHR-17317

Bordro Plus

Bordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi E-Bildirge Filtresi Sgk Sayfasına Olarak Alındığında Bildirge Sayfasına Yüklenen Sicil Ad Soyadında Türkçe Karakterlerde Sorun Yaşanıyor.

Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi, E-Bildirge: Sgk Sayfasına filtresi ile alındığında Sicil Ad, Soyadında Türkçe karakterlerde sorun yaşanıyordu, düzeltildi.

9

WINHR-17598

Bordro Plus

Bordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları

İlave Asgari Geçim İndirimi Uygulamasında Yıl İçerisinde Elde Edilen Kümülatif Ücretin Kontrol Edilmeli ve Yıllık Bazda Asgari Ücretin Altına Düşmeyen Çalışana Agi İlavesi Yapılmamalıdır.

İlave Asgari Geçim İndirimi uygulamasında yıl içerisinde elde edilen kümülatif ücretin kontrol edilmesi ve yıllık bazda asgari ücretin altına düşmeyen çalışana agi ilavesi yapılmaması sağlandı.

 

%d blogcu bunu beğendi: