BordroPlus 4.56.00.00 Sürüm Duyurusu

BordroPlus ürünü için 4.56.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.
 Uyarılar:
Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.
 
4.56.00.00 Sürüm Maddeleri;

 
 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-17503Bordro PlusBordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları
Teknopark Kapsamında Eksik Gün Çalışan Personele Ayni Yemek Yardımı Verildiğinde Asgari Geçim İndirimi Hatalı Hesaplanıyor.
Teknopark kapsamında eksik gün çalışan personele ayni yemek yardımı verildiğinde asgari geçim indirimi tutarı hatalı hesaplanıyordu, düzeltildi.
2WINHR-17844Bordro PlusBordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde Fiili Hizmet Kapsamında Çalışan Personelin Fiili Hizmet Kapsamı Dışında Çalıştığı “Ücret” Ve “İkramiye PEK” Alanları Hatalı Gelmektedir.
Aylık Prim ve Hizmet Belgesinde fiili hizmet kapsamında çalışan personellerin kapsam dışındaki “Ücret” Ve “İkramiye PEK” alanları hatalı değer getiriyordu, düzeltildi.
3WINHR-17216Bordro PlusBordro
  Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesinde Fiili Hizmet Zammı Kapsamında Çalışan Personelin Ay İçerisinde Verilen Fazla Mesai İçin Sgk Tavan Matrahı Kontrolü Yapılmıyor.
Aylık Prim Hizmet Belgesinde Fiili hizmete tabi çalışan personel için ay içinde verilen fazla mesai tutarında Sgk tavan matrahı kontrolü yapılması sağlandı.
4WINHR-17723Bordro PlusBordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları
Sicil Kartı İçinde Agi Muafiyeti İşaretli İse İlave Asgari Geçim İndirimi Hesaplamamalıdır.
Sicil kartında Agi Muafiyeti işaretli ise ilave asgari geçim indirimi hesaplanmaması sağlandı.
5WINHR-17620Bordro PlusSicil Yönetimi
  Kayıtlar – İşten Çıkış Kayıtları
Kıdem Tazminatı Raporunda Günlük Ek Ödemeler Toplamı Tutarı Geriye Dönük Bir Yıllık Hesaplanırken Yanlış Hesaplanıyor.
Kıdem tazminatı raporunda Günlük Ek Ödemeler Toplamı tutarı geriye dönük bir yıllık hesaplanırken yanlış hesaplanıyordu, düzeltildi.
6WINHR-17352Bordro PlusBordro
  Kayıtlar – Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları
Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları Ekranı Filtresinde Bitiş Nedeni İşten Çıkış Seçildiğinde Listeleme Yapılamıyor.
Bireysel Emeklilik Otomatik Katılım Kayıtları ekranı filtresinde Bitiş Nedeni İşten Çıkış seçildiğinde listeleme yapılamıyordu, düzeltildi.
7WINHR-15565Bordro PlusBordro
  İşlemler – Puantaj Kartı Üret
Puantaj Kartları Oluşturulduktan Sonra İlgili Ay İçin Tekrar Puantaj Kartı Üret İşlemi İle Öndeğer Uygulanırsa Mevcut Puantajlardaki İstirahatte Çalışmamıştır Check İşareti Kalkıyor.
Puantaj kartı üret işleminde Sicil Bilgileri – İstirahette Çalışmamıştır alanının; sicilin kayıtlı puantajı var olup yeniden puantaj kartı oluşturuluyor ise güncellenmemesi, sicilin puantajı ilk defa oluşturuluyor ise bordro parametresi seçimine göre eklenmesi sağlanmıştır.
8WINHR-16715Bordro PlusBordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları
İzin Aktarımı Yapılan Ayda 1 Günlük Ücretsiz İzin Kullanılması Durumunda Puantaj Kartındaki Toplam Çalışma Günü Hatalı Hesaplanıyor.
Puantaj kartına aktarılan izinler içerisinde 1 günlük ücretsiz izin olması durumunda çalışma günü hatalı hesaplanıyordu,düzeltildi.
9WINHR-17681Bordro PlusBordro
  Kayıtlar – Puantaj Kartları
Fiili Hizmet Kapsamında Çalışan Personeller İçin 7103 Sayılı Kanundan Doğan İşsizlik Fonunca Karşılanan İşveren Primleri Hatalı Hesaplanmaktadır.
Fiili Hizmet kapsamında çalışan personeller için 7103 sayılı kanundan doğan “İşsizlik Fonunca Karşılanan İşveren Primi” tutarının doğru hesaplanması sağlandı.
%d blogcu bunu beğendi: