KOZA OPTİK LOGO MOBİLE SALES Projesi…

KOZA OPTİK Saha Satış süreçlerini yönetmek için YENİKAN YAZILIM projelendirmesi ile LOGO MOBİLE SALES çözümünü tercih etti.

2012 yılında kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışı optik cam ve gözlük çerçevesi ithalat ve ihracatı yapan, optik camlarda Türkiye’nin en geniş stoğunu barındıran, geniş lojistik ağı ve çözüm ortaklarıyla ile beraber Türkiye’nin dört bir yanında bulunan optik mağazalarının günlük ve stok ihtiyaçlarını karşılayan portföyün de OPTİK CAM/NEXUS-HD CHROME-HD QUANTUM / GÜNEŞ/ OPTİK/CHOCOLATE-SÜPERSTEP gibi markaları barındıran KOZA OPTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. saha satış süreçleri için Logo GO 3 çözümüyle entegre çalışan saha satış otomasyonu Logo Mobile Sales tercih etti.

      Firmanın merkez ofisinde tüm iç süreçlerini Logo Go 3 yazılımı ile sağlamanın dışında saha çalışanlarının sıcak satış esnasındaki dış süreçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için projelendirildi. Logo Yazılım İstanbul Bayisi ve Çözüm Ortağı Yenikan, Logo Mobil Sales çözümünün firma ihtiyaçlarına uygun konfigürasyonun yapılarak eğitim ve kurulum çalışmalarını başarı ile gerçekleşti.

      Şirket ihtiyaçları çerçevesinde oluşturulan proje, firmalarda sıklıkla rastlanan problemi çözmek için kurgulandı:

  • Satış ekibinin merkez ile iletişiminin optimizasyonu sayesinde zaman kazanılması ve arta kalan zamanda daha çok müşteriye erişim imkanı,
  • Müşteriye daha hızlı ve eksiksiz geri dönüş sayesinde artan müşteri memnuniyeti,
  • Uydu konumu ile saha satış ekibinin anlık izlenebilmesi, işlem yapılan müşteri, koordinatlarının görüntülenebilmesi ve duraklama sürelerinin net olarak ölçümlenebilmesi sayesinde satış ekiplerinin daha kontrollü davranması ve artan çalışma verimliliği,
  • Müşteri ile görüşme anında sipariş, fatura ve tahsilat işlemlerinin hemen gerçekleştirilmesi,
  • Sipariş formunun merkeze iletilmesi ve girişinin yapılması işlemlerini ortadan kaldıran hız ve kolaylık,
  • Ses ile işlem yaparak; müşteri veya malzeme aranabilmesi, not alınabilmesi,
  • Barkod okuma işlemlerinde el terminalinin yanı sıra android tablet ve cep telefonu üzerinden de çalışabilme imkanı,

        Logo Mobil Sales çözümünün kullanılması ile KOZA OPTİK gerçek zamanlı operasyon ve süreç yönetimi ile hem işletmenin satışlarını artırdı hem de satış ekibinize hız ve verimlilik kazandırdı.

Projelendirme aşamasında YENİKAN YAZILIM ekibini tercih eden KOZA OPTİK’e teşekkür ederiz.  

Mobil Sales hakkında bilgi almak için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: