BordroPlus 4.50.00.01 Ara Sürüm Duyurusu

 

 Bordro Plus için 4.50.00.01 Ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 4.50.00.01 Ara Sürüm Maddeleri;

alt

 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-16661Bordro PlusBordro
alt alt Kayıtlar – Puantaj Kartları
%100 Ar-ge Kapsamında Çalışan Personel Ar-ge Kapsamında Eksik Gün Çalıştığında Hesaplar Ekranındaki Net Ödenecek Bölümüne Agi Tutarı Yansımıyor.
%100 Ar-ge kapsamında çalışan personel Ar-ge kapsamında eksik gün çalıştığında hesaplar ekranında ki net ödenecek bölümüne Agi tutarı yansımıyordu, düzeltildi.             
%d blogcu bunu beğendi: