BordroPlus 4.54.01.00 Ara Sürüm Duyurusu

 

Bordro Plus için 4.54.01.0 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden  erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

 4.54.01.00 Sürüm Maddeleri;

alt

 Kayıt NrÜrünTanım ve Açıklama
1WINHR-17539 BordroPlusHR Objects
Puantaj Kartları XML Olarak Dışarı Alınmak İstendiğinde Access Violation Hatası Alınıyor.
Puantaj kartlarının xml aktarımı sırasında Access Violatin hatası alınıyordu, düzeltildi.
2WINHR-17541 BordroPlusHR Objects
HRObject Sicil Kartı Aktarımında Catastrophic Failure Hatası Alınıyor.
HRObject -Sicil kartı aktarımında Catastrophic Failure hatası alınıyordu, düzeltildi.
3WINHR-17317BordroPlusBordro
alt alt Sosyal Sigorta Bildirgeleri – Aylık Prim ve Hizmet Belgesi
Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi E-Bildirge Filtresi Sgk Sayfasına Olarak Alındığında Bildirge Sayfasına Yüklenen Sicil Ad Soyadında Türkçe Karakterlerde Sorun Yaşanıyor.
Aylık Prim ve Hizmet Bildirgesi, E-Bildirge: Sgk Sayfasına filtresi ile alındığında Sicil Ad, Soyadında Türkçe karakterlerde sorun yaşanıyordu, düzeltildi.
4WINHR-17555BordroPlusBordro
alt alt Kayıtlar – Puantaj Kartları
Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında Olmayan Günleri İçin 6111 Sayılı Kanundan Doğan İşsizlik Fonunca Karşılanan İşveren Primleri Hatalı Hesaplanmaktadır.
Fiili Hizmete Tabi Personellerin Fiili Hizmet Kapsamında olmayan günleri için 6111 Sayılı Kanundan doğan İşsizlik Fonunca karşılanan işveren primlerinin doğru hesaplanması sağlandı.
%d blogcu bunu beğendi: