e-Çözümler: eLogo Dışındaki Özel Entegratörlerden Geçişlere Özel Kampanya!

e-Çözümler: eLogo Dışındaki Özel Entegratörlerden Geçişlere Özel Kampanya (LEM’i olan kullanıcılarımıza özel)

Kontör paketi alımında hediye e-Fatura Modülü*

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 25 Şubat – 30 Nisan 2020

Koşul ve Bilgiler:

  1. Kampanya 25 Şubat – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların mutlaka LEM sahibi olması gerekmektedir.
  3. * Kampanya kapsamında aşağıdaki şekilde kullanılan ürüne göre geçerli kontör paketlerinin liste fiyatından alımında hediye e-Fatura modülü sunulacaktır:

– GO 3, GO Wings, Netsis 3 Entegre ve Netsis Wings Entegre kullanıcılarına özel, 10.000 kontör alımında Connect Fatura/e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu modülü hediye edilecektir.

– Tiger 3, Tiger Wings, Netsis 3 Standard ve Netsis Wings kullanıcılarına özel, 25.000 kontör alımında Connect Fatura/e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu modülü hediye edilecektir. – Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings Enterprise, Netsis 3 Enterprise ve Netsis Wings Enterprise kullancılarına özel, 50.000 kontör alımında Connect Fatura/e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu modülü hediye edilecektir.

  1. Müşterinin bu kampanya kapsamındaki faydalardan ücretsiz e-Fatura modülünden yararlanabilmesi için öncelikle eLogo’dan kontör paketini satın alıp ödeme yapmış olması gerekmektedir.
  2. Müşterinin aktif olarak eLogo dışındaki diğer entegratörleri kullanıyor olması ve diğer entegratörü kullandığını gösteren belgenin Logosphere’e yüklenmiş olması gerekmektedir.
  3. Kampanya kapsamında satın alınan e-fatura modülü 1 yıl sonrasında LEM hesaplamasına dahil olacaktır.
  4. Netsis ürün ailesinde yer alan e-Fatura ve e-İrsaliye modülleri 25 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan duyuruya istinaden “1 firma” içerecek şekilde yapılandırılmıştır.
  5. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
  6. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  7. Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 9656’dan bizleri arayabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Özel Hissettiren Yenilikçi Çözümler için Yenikan Yazılım.

%d blogcu bunu beğendi: