Logo CRM İçin Yeni Sürüm (1.65.00)

 

 

Logo CRM İçin Yeni Sürüm (1.65.00)

Logo CRM için geliştirilen 1.65.00 sürümü kullanıma sunuldu.

Sürüm İçinde Yer Alan İyileştirmeler

1- Kişi Kaydı İçerisinde Firma Seçildiğinde Sevkiyat Adresi Bilgileri Eksik Geldiği İçin Kaydedilmemesinin Engellenmesi

Kişi kartında firma seçimi yapıldıktan sonra firmanın adres bilgileri gelirken sevkiyat adres bilgilerinin de gelmesi sağlanmıştır.

2- 44 Nolu HTML5 Parametresi Açılıp Tanımlanmış Olan Kriterde Satış Temsilcisi Parametresi Varsa Satış Temsilcisinin ID’sinin Getirilmesinin Engellenmesi

44 nolu HTML5 parametresi açılıp tanımlanmış olan kriterde satış temsilcisi parametresi varsa satış temsilcisinin ID’si gelmesi engellenmiştir.

3- Genel Arama Üzerinde İşlem Yapılırken Alınan “Object Reference Not Set To An Instance Of An Object.” Uyarısının Engellenmesi

Genel arama üzerinde işlem yapılırken alınan “Object Reference not set to an İnstance of an object.” uyarısı engellenmiştir.

4- Entegrasyon Seti Altında ERP Firma Alanlarındaki “Account_Type” Alanının İki Defa Açılmasının ve Firma Kartını Tiger ERP’ye Aktarırken Uyarı Alınmasının Engellenmesi

Entegrasyon Seti altında ERP firma alanları altında “Account_Type” alanının iki defa açılması engellenmiş ve var olan fazla alanların kaldırılması sağlanmıştır.

5- Firmalar Menüsünde Kullanımda ve Kullanıcılara Bildir Alanları İçin Öndeğer Tanımlamasının Çalışmasının Sağlanması

Yapılan geliştirmeyle True ya da False şeklinde değer atandığında ilişkili kayıtlardaki firmalarda öndeğer olarak atanan “Kullanımda” bilgisinin çalışması sağlanmıştır.

6- Seçmeli Değer Girişi Kullan Parametresi ile Integer Bir Alan Oluşturulduğunda Ekranda Metin Yerine Değer Görüntülenmesinin Engellenmesi

“Seçmeli Değer Girişi Kullan” parametresiyle integer bir alan oluşturulduğunda ekranda metin gelmesi sağlanmıştır.

Logo CRM hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 9656’dan bizleri arayabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Özel Hissettiren Yenilikçi Çözümler için Yenikan Yazılım.

%d blogcu bunu beğendi: