Logo KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümlerinde Büyük Fırsat!

Logo KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümlerinde Büyük Fırsat!

Logo Yazılım’dan yine unutulmayacak bir indirim fırsatı geldi. Logo KOBİ ve Kurumsal ERP çözümlerinde %20 indirim sizi bekliyor.

Kampanya Koşul ve Bilgileri
  1. Kampanya 7 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında belirtilen Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.
  2. Kampanya belirtilen Logo Wings çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir.
  3. İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, eÇözümler, özel entegratörlük, kontör ve aktivasyon bedelleri, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.
  4. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 30 Eylül 2020 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.
  5. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.
  6. Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
%d blogcu bunu beğendi: