Logo Mobile Sales İçin Yeni Sürüm (1.56.00.00)

Logo Mobile Sales İçin Yeni Sürüm (1.56.00.00)

Logo Mobile Sales için geliştirilen 1.56.00.00 sürümü kullanıma sunuldu.

Sürüm İçinde Yer Alan Yenilikler

1-Kullanıcı Parametrelerinde Kur Aktarımının Otomatik Seçildiğinde Kullanıcıya Sorulmadan Otomatik Olarak Alınması Talebi

Cihazda kur bilgisi olmasına bakılmaksızın her giriş (login) sonrasında parametrenin değerine göre kur bilgilerinin Kullanıcıya sorularak ya da otomatik olarak alınması sağlanmıştır.

2-Cari Hesap Ekranında ve Fiş Bilgileri İçerisinde Sevkiyat Hesabı ve Sevk Adresi Alanlarında Unvan Uzun Olduğunda Cari Bilgisinin Tamamının Görüntülenmesi Talebi

Sevkiyat Hesabı için seçilen Cari Unvanı ve Sevkiyat Adresi için tanımlı Sevkiyat Adreslerinin Kodu ve Açıklamasının tamamı görülecek şekilde gösterilmesi sağlanmıştır.

3-Müşteriler Listesinde Barkod Okuyucu ile Müşteri Barkodu Okutulduğunda Alınan Kayıt Bulunamadı Uyarısının Düzeltilmesi

Cari Hesap Kodu, barkod olarak okutulduğunda okutulan barkod üzerinden Müşterinin bulunması sağlanmıştır. Okutulan Barkod Müşteri kodu değil ise Kabin barkodu mu diye aranır. Kabin Barkodu’na göre Müşteri seçilmiş olarak getirilir.

4-Uygulama Tarafında Borç Takip Raporunda Döviz Türü Bilgisinin Yer Alması Talebi

Müşteri raporlarından “Borç Takip” raporunda Tarih kolonu kaldırmıştır. Son kolon olarak “Döviz” kolonu eklenmiştir. İlgili alana uzun basılarak açılan detay kısmında Tarih bilgisi ve diğer detaylar görülebilir.

5-Fatura Vade Tarihinin Baskıda Gösterilmesi Talebi

İrsaliye ve Fatura için Vadeli satış yapıldığında Fatura tarihi üzerine fatura vadesi gün olarak eklenerek baskı ön izlemede Ödeme Tarihi olarak görüntülenmesi sağlanmıştır.

6-Belge Numarasına Göre Kampanya Tanımı Olduğunda ve Fişe Kampanya Uygulanıp Kaydedildikten

Sonra Belge Numarası Silindiğinde Fişteki Değişiklikten Sonra Kampanya Yeniden Uygulanacaktır Uyarısının Çıkmasının Sağlanması

Başlık sayfasında Özel Kod, Belge No, Yetki Kodu alanlarından birinde ve Ödeme sayfasında Ödeme Planı, Ticari işlem grubu alanlarından birinde bir değişiklik olduğunda kampanyanın tekrar uygulanması sağlanmıştır.

Sürüm İçinde Yer Alan İyileştirmeler

1-Netsis 9.0.25 Setinde TBLSTOKFIAT Tablosuna Eklenen Yeni Alanların Sorgunun Çalışmasını Engellemesinin Düzeltilmesi

Uygulama Netsis 9.0.25 versiyonunda kullanıldığında, Veri Aktarımı işleminde Veri Al işlemi sonucunda alınan uyarı düzeltilmiştir.

2-Fişler İçin Satır Döviz Durumu Parametresi Evet Olduğunda Dövizli Birim Fiyatının Döviz Cinsinden Gelmesi Talebi

Bir malzemenin hem dövizli hem de TL fiyatı varsa, Malzeme Detay Girişi’nde tanımlı Fiyatlardan Dövizli fiyat seçildiğinde, “Tanımlı Fiyat alanına döviz cinsinin yazılması sağlanmıştır.

Logo Bordro Plus hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 9656’dan bizleri arayabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Özel Hissettiren Yenilikçi Çözümler için Yenikan Yazılım.

%d blogcu bunu beğendi: