Logo Netsis – e-Çözümlere Özel İndirim Kampanyası!

e-Çözümlere Özel İndirim Kampanyası!

e-Devlet modüllerinden; e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu e-Arşiv Fatura ve e-Defter modülleri satın alan kullanıcılarımıza, hem modül hem de kontör liste fiyatları üzerinden indirim fırsatları!

Dijital dönüşüm sürecinde kampanyaya ek %10 indirim!

 • e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin tümünü satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %35 + %10 İndirim!
 • e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisini satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %30 + %10 İndirim!

Dijital dönüşüm ile birlikte; İşletmeler kâğıt, baskı, arşivleme ve iş gücü maliyetlerini düşürüyor, operasyonel yükü azaltıyor ve finansal süreçlerini hızlandırıyor.

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 4 – 29 Mayıs 2020

Koşul ve bilgiler:

 1. Kampanya 4 – 29 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların mutlaka LEM sahibi olması gerekmektedir.
 3. Kampanya kapsamında %35 + %10 indirimden yararlanmak için e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin toplu olarak satın alınması gerekmektedir. İndirim oranları birleştirilerek %45 olarak işleme alınmayacaktır.
 4. Kampanya kapsamında %30 + %10 indirimden yararlanmak için; e-Fatura Özel Entegratörlük Entegrasyonu, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisinin satın alınması gerekmektedir. İndirim oranları birleştirilerek %40 olarak işleme alınmayacaktır.
 5. e-Devlet modülleri ile birlikte alınan ilave firmalar için de aynı oranda indirim uygulanacaktır.
 6. e-Devlet modülleri ile birlikte alınan e-İhracat ve Dış Ticaret modülleri kampanyaya dahildir.
 7. e-Devlet modülleri içerisinde yer alan e-İrsaliye, e-Ekstre, GİB Dosya Aktarımı ve GİB Online Entegrasyon modülleri kampanyaya dahil değildir.
 8. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 10. Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir.
%d blogcu bunu beğendi: