Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start için Yeni Sürüm (2.62.00.00)

 

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start için Yeni Sürüm (2.62.00.00)

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.62.00.00 sürümünün kullanıma sunuldu.

Sürümün geçerli olduğu ürünler

Logo Tiger Wings Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo GO Wings, Logo GO 3, Logo Mali Müşavir 3, Logo Start 3

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Kayıt No
Ürün
Tanım
Açıklama
WINTLS-7736MALI MUSAVIR PLUSMali Müşavir Plus ürününün, Mali Müşavir 3 Serisi Yeni Ara Yüze Geçişinin SağlanmasıMali Müşavir Plus ürününün, Mali Müşavir3, Go3 ve Bordro Plus3 yeni ara yüze geçişleri sağlanmıştır.
WINTLS-6731TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSRapor Tasarımlarının İçerisinde Tüm Raporda Eklenen Alanların Tek Tek Tablo Kolonlarına Seçilmesi Gerekmeden “Tablo Kolonları Oluşturulsun” Seçeneği ile Otomatik Olarak Programın Oluşturulması TalebiRapor tasarım ekranına alanları tablo kolonlarına toplu şekilde aktarabilmek için ikon eklenmiştir. İkon aracılığı ile tüm alanlar veya bölümler üzerinde sağ mouse menüsü ile ilgili bölüm içerisindeki alanlar toplu şekilde tablo kolonlarına aktarılabilecektir.
WINERP-87609TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcının Tüm Mevzuatlar İçin Ülke Kodu Bilgisinin Listeden Seçebilmesinin SağlanmasıFirma mevzuatı ve ülke bilgisine göre, cari hesap kartlarında yer alan adres, posta kodu, vergi dairesi ve banka hesapları bilgilerinde listeden seçim yapılmak istendiğinde ilgili ülkenin listenin açılması sağlanmıştır.
WINERP-87340TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3Durumu Gönderildi Olan Beyanname İçin Aynı Tarihe Bir Beyanname Daha Eklenmesinin Engellenmesi ve Uyarı Verilmesinin SağlanmasıDurumu gönderildi olan beyannamelerde, aynı tarihe bir beyanname daha eklenerek kaydet denildiğinde “Gönderildi statüsünde olan beyanname türlerinin tarih aralığında yeni beyanname ekleyemezsiniz” mesajı ile kayıt edilmesi engellenmiştir.
WINERP-87339TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3BDP Güncelleme İşleminin Program İçerisinden Yapılmasının Sağlanmasıe-Beyanname açıldığında e-Beyanname katalogu altındaki BDP ile gib.gov.tr arasında fark olduğunda otomatik olarak güncelleme yapılması sağlanmıştır.
WINERP-87335TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3e-Beyannamelerde Form BA/BS Oluşturulurken Ülkesi Alanında 3 Noktadan Seçim Yapılmasının Engellenmesie-Beyannamelerde Form BA/BS oluştururken ülke bilgisi cari hesap bilgisinden alındığı için üç nokta üzerinden seçim yapılmaması sağlanmıştır.
WINERP-87062TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGİB’in 13.11.2019 Tarihinde Yayımladığı Şematron Kontrolünde Yapılan Değişiklik Kapsamında Kamu e-Faturalarındaki “Menşei”, “CPA” ve “GTIP” Alanlarının Zorunluluğunun KaldırılmasıKamu e-Fatura türündeki faturalarda Menşei, CPA veya GTIP kodları giriş zorunluluğu kaldırılmıştır.
WINERP-86559TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGönderici Birim Etiketi Olmayan Cari Hesaplar İçin e-Fatura Mükellef Kontrolünün Çalışmasının Sağlanmasıe-Fatura mükellef kontrolü işleminde posta kutusu etiketi ve gönderici birim etiketinden en az biri dolu olduğunda güncelleme işlemi yapılabilir.
Cari hesap kartı ekle/değiştir işlemlerinde e-fatura kullanıcısı için posta kutusu etiketi ve gönderici birim etiketi en az biri dolu olmalıdır.
WINERP-86218TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS ENTERPRISEÜretimde Kalıp Takibi 2.Faz GeliştirmeleriÜretimde kalıp takibi yapılabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86125TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Defter Ekranı Açıldığında Önceki Ayın Defter Saklaması Yapılmadı ise Uyarı Mesajı Verilmesinin Sağlanmasıe-Defter entegratör saklama hizmeti geliştirmeleri kapsamında, e-Defter ekranına girildiğinde son oluşturulan defter dosyaları yedeklenmemiş ise uyarı verilmesi ve ekranda yer alan “Defter Saklama” butonunun yanına “Durum Sorgula” butonu eklenerek , entegratöre gönderilen dosyaların durumunun sorgulanabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86124TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSOnaylı Berat İndirildiğinde e-Defter Saklama Hizmeti İçin Uyarı Mesajı Verilmesinin SağlanmasıOnaylı berat indirme işlemi ile “e-Defter Saklama” hizmeti aktif olan ancak otomatik olarak defter dosyalarını entegretöre yedeklenmeyen firmalar için uyarı verilmesi ve otomatik olarak dosyalarını eLogo entegratöründe yedekleyebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86122TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSYabancı Uyruklu Cari Hesapların e-Fatura Mükellef Kontrolüne Takılmasının EngellenmesiYabancı uyruklu cari hesapların e-Fatura mükellef kontrolüne takılmaması sağlanmıştır.
WINERP-86097TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSYS Adres Bilgilerinde İllere Ait Girilen Posta Kodu Bilgisinin Cari Hesap Kartında GörüntülenmesiCari hesap kartı iletişim bilgilerinde yer alan posta kodu alanının, adres bilgilerinde tanımlı olan posta kodlarından seçilebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86000TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSOtomatik Satınalma Siparişi Oluşturma Filtrelerine Malzeme Özel Kodu 2-3-4-5 Eklenmesi TalebiOtomatik satınalma siparişi oluşturma filtrelerine Malzeme Özel Kodu 2-3-4-5 filtre seçenekleri eklenmiştir.
WINERP-85996TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSOtomatik Satınalma Siparişi Oluşturma ile Açılan Pencerede Tüm Kolonlar İçin Sıralama Yapılabilmesinin SağlanmasıOtomatik Satınalma Siparişi Oluşturma ile açılan pencerede numeric olmayan kolonlar için sıralama yapılabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-85992TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSOtomatik Satınalma Siparişi Oluşturma Filtrelerinde Bulunan Sipariş Miktarı Seçeneklerine Hiçbiri Seçeneğinin Eklenmesi TalebiOtomatik satınalma siparişi oluşturma işlem filtrelerinde bulunan sipariş miktarı filtre seçeneklerine “Hiçbiri” seçeneği eklenerek seçilmesi durumunda azami, asgari veya güvenli stok seviyelerini dikkate almadan sadece malzeme stoğunu 0 yapacak şekilde sipariş miktarı oluşturulması sağlanmıştır.
WINERP-85908TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBeyanname GeliştirmeleriBeyanname arayüzü değiştirilerek, içerik sadeleştirilmiştir. BDP üzerinden kural kontrolü yapılarak otomatik gönderimi sağlanmıştır.
WINERP-85743TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGün İçerisinde Programın Otomatik Kilitlenmesini Engelleyecek Şekilde Kilitlenme Süresi Belirtilmesinin Sağlanmasıİzle-Seçenekler menüsünde olan ürün kilitlenme süresi alanına değer olarak 0 yazıldığında ürünün hiç kilitlenmemesi sağlanmıştır.
WINERP-85712TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Defter Uygulaması Kapsamında Tasfiye ve Nevi Değişikliği İşlemlerinin Firma Kopyalama İşlemi ile de Yapılabilmesi TalebiFirma kopyama işleminde kopyalanmak istenilen ana firma tasfiye halinde ise oluşturulan yeni firmanın e-defter tasfiye/nevi durumu alanının otomatik olarak tasfiye sonrası olarak oluşturulması ve buna bağlı olarak oluşan firmada e-defter geçiş tarihi , tasfiye/nevi öncesi firma bilgisi ve dönem bilgileri alanlarının ana firmanın tasfiye tarihine göre oluşması sağlanmıştır.
WINERP-85692TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSAzerbaycan Mevzuatına Uygun İki Tarih Arası Mizan Raporu Güncellemesi (Dövriyye Cedveli Hesabı)Devirli iki tarih arası mizan raporu, Azerbaycan mevzuatına uygun olarak güncellenmiştir.
WINERP-85665TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Fatura Mükellef Kontrolü ile Türü Kamu Olan Mükellefler İçin Kontrol Yapılabilmesi Talebie-Fatura mükellef kontrolü işlemi ile türü kamu olan mükelleflerin işaretli olarak gelmesi ve cari kartta bilgilerinin güncellenmesi sağlanmıştır.
WINERP-85659TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGİB’e Gönderilen e-Faturada Belge No Alanının Değiştirilebilmesi TalebiGİB’e gönderilen e-Faturada belge no alanının güncellenebilir olması sağlanmıştır.
WINERP-85442TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcı İzleme Raporunda Kullanıcının Programa Hangi Rol ile Giriş Yaptığı Bilgisinin de Görüntülenebilmesinin SağlanmasıKullanıcı İzleme Raporu’nda kullanıcının programa hangi rol ile giriş yaptığı bilgisi eklenmiştir.
WINERP-85435TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKasa Çalışma Tarihinin Değiştirilmesinin Yetkilendirilebilmesi Talebi“Kasa Çalışma Tarihi’nin” değiştirilmesi yetkiye bağlanmıştır.
WINERP-85418TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSDefter Saklama Hizmeti Kapsamında e-Defter Programında Saklama Durumunun Entegratöre Gönderilmedi Olduğu Durumlarda da Durum Sorgula İşleminin Yapılabilmesi Talebie-Defter saklama hizmeti kapsamında Web servis aracılığı ile entegratöre gönderilmeyen ve manüel olarak entegratör sayfası aracılığı ile saklanan defter dosyalarının e-Defter liste ekranında durum sorgulaması yapılarak kontrol edilebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-85355TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFinans/Hareketler/Cari Hesap Fişleri/Değiştir/Fiş Tarihi Yetkisinin Eklenmesi TalebiCari Hesap Fişleri ekle/değiştir işlemleri için fiş tarihi alanı kullanıcı yetkisi eklenmiştir.
WINERP-85339TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSYS/Kuruluş Bilgileri/Gtip Kodları/Gıda Altında Yer Alan Diğer Gtip Kodlarının 19059080 Olarak Güncellenmesi TalebiSistem İşletmeni/Kuruluş Bilgileri/Gtip Kodları/Gıda altında yer alan diğer Gtip kodları 19059080 olarak güncellenmiştir.
WINERP-84966TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBir Ambardan Yapılan Konsinye Çıkış Sonrası Diğer Ambara Ambar Fişiyle Transfer Yapılıp Envanter Raporu Alındığında Tasarımdaki Konsinye Çıkış Miktarı Ve Tutarı Alanlarının Transfer Yapılan Ambar İçin de Değer Getirmesinin SağlanmasıEnvanter Raporu’na ambar bazlı konsinye miktar ve maliyet bilgilerini görebilmek için “Ambar Satırı Konsinye Çıkış Miktarı”,”Ambar Satırı Konsinye Çıkış Maliyeti”,”Ambar Satırı Konsinye Çıkış Maliyeti Dövizli” ve “Ambar Satırı Konsinye Giriş Miktarı” alanları eklenmiştir.
WINERP-84915TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSVerilen/Alınan Hizmet Fiyat Farkları Muhasebe Bağlantı Kodu Filtrelerine Stok Tutarları Ve Stok Maliyetleri Filtrelerinin Eklenmesi TalebiAlınan ve verilen hizmet fiyat farkları muhasebe bağlantı kodu filtre seçeneklerine “Stok Tutarları=Artırılacak-Azaltılacak ve Stok Maliyetleri=Etkilenecek-Etkilenmeyecek” filtreleri eklenmiştir.
WINERP-84907TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEGelir-Gider Tahakkuku Yapılan Faturaların Satırında Yer Alan Dağıtım Süre(Ay) Olan Alanın Bitiş Tarihi Olarak DeğiştirilmesiFatura satırına dağıtım bitiş tarihi alanı eklenerek gelir -gider tahakkuk işleminin takvim yılına göre dağıtılması sağlanmıştır.
Dağıtım süresi (ay) girilirse her aya eşit tutarda dağıtım yapılmaktadır.
WINERP-84712TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFinans Parametrelerinde Bulunan Cari Hesap Vergi Numarası Kontrolü Yapılsın Ve T.C. Kimlik No Kontrolü Yapılacak Parametrelerine Kullanıcı Uyarılacak Seçeneğinin Eklenmesi TalebiFinans parametrelerinde bulunan ‘Cari Hesap Vergi Numarası Kontrolü Yapılsın’ ve ‘T.C. Kimlik No Kontrolü’ parametreleri için İşleme Devam Edilecek, Kullanıcı Uyarılacak ve İşlem Durdurulacak seçenekleri eklenmiştir.
WINERP-84346TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Liste Ekranında Rezerve Miktarının Ayrı Bir Kolonda Gösterilmesi TalebiMalzeme ekranı içerisine “Rezervasyon Miktarı” alanı eklenmiştir. Eklenen kolon öndeğer olarak gizlenmiş şekilde gelecektir.
WINERP-84166TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Sözleşmesi Fişi İçerisinde Bulunan Birim Fiyat Kontrolü Yapılsın Ve Tutar Kontrolü Yapılsın Onay Kutucuğu İşaretli Olduğunda ve Sözleşme Siparişe Aktarıldığında Tutar Bilgisi Satırda Değiştiği An Uyarı Verilmesinin SağlanmasıSözleşme üzerinde birim fiyat veya tutar kontrolü yapıldığı durumlarda sipariş satırlarında birim fiyat veya tutar alanları değiştirildiği anda ilgili kontrolün yapılması sağlanmıştır.
WINERP-84067TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEe-Beyannameler/İndirilecek KDV Listesinde “Veri Al” Seçeneği Seçildiğinde Filtre Ekranında Proje Kodu Filtresi Eklenmesi Talebie-Beyannameler/İndirilecek KDV Listesinde “Veri Al” seçeneği seçildiğinde filtre ekranına proje kodu filtresi eklenmiştir. Listeleme işleminde faturanın başlığında bulunan proje kodu dikkate alınmaktadır.
WINERP-83675TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEİthalat Operasyon Fişleri Liste Ekranına GGB No Alanı Eklenmesi Talebiİthalat Operasyon Fişleri liste ekranına “GGB No” alanı eklenmiştir.
WINERP-83428TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS ENTERPRISEÜretim Emri Liste Ekranı F9 Menüde Yer Alan Geri Al (Gerçekleşen Maliyetleri Muhasebeleştir) İşleminin Toplu Yapılabilmesi TalebiÜretim emirleri sağ tuş seçeneklerine ve yetki ağacına Toplu Geri Al (Gerçekleşen Maliyetleri Muhasebeleştir), Toplu Geri Al (TFRS Gerçekleşen Maliyetleri Muhasebeleştir), Toplu Geri Al (Planlanan Maliyetleri Muhasebeleştir) seçenekleri eklenmiş ve muhasebe kayıtlarının toplu olarak geri alınabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-83344TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3Gerçekleşen Miktar Girişinde Negatif Seviyeye Düşen Malzemeler Ekranında Miktarları Güncelle Seçiminin Yetkiye Bağlanması TalebiGerçekleşen miktar girişi penceresi üzerinden ulaşılan negatif seviyeye düşen malzemeler penceresindeki “Miktarları Güncelle” butonunu yetkilendirebilmek amacıyla; “Üretim Emirleri” yetki ağacı içerisine “Gerçekleşen Miktar Girişi,Negatif Seviyeye Düşen Malzemeler Penceresi,Miktarları Güncelle” ismiyle yetki eklenmiştir.
WINERP-83092TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSAmbar Fişi Üzerinde F7 Yapıldığında Açılan Detaylarda Giriş/Çıkış Ambarlarının Görüntülenebilmesi TalebiMalzeme fişleri üzerinde F7 ile açılan detay ekranında giriş/çıkış ambarlarının görüntülenmesi sağlanmıştır.
WINERP-81555TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSToplu Faturalama İşleminde Faturalama Şekli Filtresine Sevkiyat Adresi Seçeneği Eklenmesi TalebiToplu faturalama filtre seçeneklerinde bulunan “Faturalama Şekli” seçeneğine Sevkiyat Adresi seçeneği eklenerek irsaliyelerin sevkiyat adreslerine göre faturalama yapılabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-81199TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEFaturaya Sözleşme Aktarımında İşyeri Kontrolü Yapılması TalebiSatış ve Satınalma parametrelerine öndeğeri hayır olmak üzere “Faturaya Sözleşme Aktarımlarında İşyeri Kontrolü Yapılsın=Evet/Hayır” parametresi eklenmiştir.
WINERP-81198TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEFaturaya Aktarılan Sözleşmeye Ait Numara Bilgisinin Fatura Satırında Yer Alması TalebiFaturaya sözleşme aktarma işleminde fatura satırlarında sözleşme fiş numarası bilgisinin listelenmesi sağlanmıştır.
WINERP-81167TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFaturada e-Fatura Cari Hesabı Seçildiği Anda Fatura Numarasının Otomatik Olarak e-Fatura Numaralama Şablonundan Gelmesi TalebiSatış faturalarında e-Fatura cari hesabı seçildiğinde fiş içerisinde e-Fatura numara şablonundan numara verilmesi sağlanmıştır.
WINERP-80752TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanım Dışı Yapılan Kartların Devir İşleminde Devredilmesinin EngellenmesiDevir filtrelerine malzeme kodu, malzeme statüsü (kullanımda, kullanım dışı) ve cari hesap kodu, cari hesap statüsü (kullanımda, kullanım dışı) filtreleri eklenmiştir. Devir işleminde filtrelere uygun malzemelerin ve cari hesapların aktarılması sağlanmıştır.
WINERP-80698TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISESipariş Üzerinden Faturalama Yapıldığında Fiyat Değiştirme Limiti Yapılıp Yapılmamasının Parametrik Olması Talebi“Satınalma Siparişi üzerinden Faturalama Yapıldığında Fiyat Değiştirme Limiti Kontrolü” ve “Satış Sipariş Üzerinden Faturalama Yapıldığında Fiyat Değiştirme Limiti Kontrolü” parametreleri eklenmiştir.
WINERP-80288TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesap Döviz Toplamları Raporunda Devreden Bakiye Alanın Listelenmesi TalebiCari Hesap Döviz Toplamları Raporu form tasarımına işlem dövizi, raporlama dövizi ve yerel para birimi için ayrı ayrı olmak üzere “Devreden Borç”, “Devreden Alacak” ve “Devreden Bakiye” standart alanları eklenmiştir.
WINERP-79683TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTalep Fişi, Fiş Tarih Alanına Müdahale İçin Ekle/Değiştir Yetkisinin Eklenmesi TalebiTalep Fişi,”Fiş Tarihi” alanına müdahale için Ekle/Değiştir yetkisi eklenmiştir.
WINERP-79024TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKişisel Verilerin Korunması Kanununa (KVKK) Yönelik Kişisel Verilerin Yönetimi Modülünün Eklenmesi – FAZ-1 Kişisel Veri İzni KayıtlarıKişisel verilerin korunması kanununa istinaden sadece yönetici konumundaki kullanıcıların erişebileceği “Kişisel Veri Yönetimi” modülü eklenmiştir.
WINERP-77905TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMuhasebe Hesabı Üzerinden Ulaşılan Hareketler Ekranında Toplu Basım Yapılabilmesi TalebiMuhasebe Hesabı üzerinden Ulaşılan Hareketler Ekranında toplu basım yapılabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-77772TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Kartından Girilen Üretici Kodu Bilgisinin Kullanıcı Yetkilerine Eklenmesi TalebiMalzeme kartı, malzeme sınıfı ve sabit kıymet kartları kullanıcı yetkilerine ekle ve değiştir işlemleri için üretici kodu bilgisi eklenmiştir.
WINERP-77487TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİhracat Operasyon Fişleri Liste Ekranı F11 Ekranına GÇB No Kolonu Eklenmesi Talebiİhracat Operasyon Fişleri liste ekranında F11 Ekranına “GÇB/ETGB” kolonu eklenmiştir.
WINERP-77128TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3Satınalma Siparişi İçerisinde Talep Hareketi Aktar Seçeneği İle Açılan Pencerede Cari Bilgisinin Listelenmesinin SağlanmasıSatınalma Siparişi içerisinde Talep Hareketi Aktar Seçeneği ile açılan pencerede “Cari Hesap Bilgisi”nin listelenmesi sağlanmıştır.
WINERP-76661TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMüşteri Çek Senet Bordrosu Girişinde T.C. Kimlik Vergi No Alanında Karakter Sınırı Eklenmesi ve Yalnızca Sayısal Veri Girişine İzin Verilmesi TalebiMüşteri Çek/Senet Bordrosu girişinde “T.C. Kimlik/Vergi No” alanına karakter sınırı eklenmiş ve yalnızca sayısal veri girişine izin verilmiştir.
WINERP-76623TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Kartı İçin Malzeme Açıklaması ve Malzeme Kodu İngilizce Açıklama Alanlarının Zorunlu Alanlar Arasına Eklenmesi TalebiMalzeme kartı için “Malzeme Açıklaması” ve “Malzeme Kodu” İngilizce açıklama alanları zorunlu alanlar arasına eklenmiştir.
WINERP-73368TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKredi Kartı Fiş Tahsilatı Penceresinde Banka Hesap Adı Kolonuna Göre Sıralama Yapılmasının SağlanmasıKredi Kartı Fiş Tahsilatı penceresinde Banka Hesap Kodu ve Banka Hesap Adı kolonuna göre sıralama yapılabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-72940TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKasa Kartında İşyeri Seçimi Yapılmasının SağlanmasıKasa kartlarında işyeri seçimi yapılabilmesi ve kasa kartında seçilen işyerinin kasa işlemi içerisinde değiştirilememesi sağlanmıştır.
WINERP-72494TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFaturaya Sipariş Aktarımında Tarih Kontrolü: Evet/Hayır Parametresinin Eklenmesi TalebiSatış ve satınalma parametrelerine faturaya sipariş aktarıldığında tarih kontrolü seçeneği eklenmiştir.
WINERP-71423TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSeri/Lot İçeren Fiş İptal Edildiğinde İlgili Seri/Lot Numarası da İptal Edilerek (Bloke Konularak) Başka Fişlerde Seçilmesinin EngellenmesiMalzeme Yönetimi Parametrelerine “İptal Edilmiş Fişlerdeki Seri Numaraları Tekrar Kullanılabilsin : Evet/Hayır ” parametresi eklenmiş ve seri takipli malzeme içeren satınalma fişleri iptal edildiğinde ilgili seri numaralarının kullanımının bloke edilip edilmeyeceğinin belirlenebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-71353TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEİhracat Operasyon Kur Farkı Hesaplama İşleminde Oluşan Mahsup Fişi Satırı Açıklama Alanında Fatura Numara Bilgisinin Listelenmesinin Sağlanmasıİhracat operasyon fişi kur farkı hesaplama işlemi sonrası oluşan kur farkı fişi satır açıklamasında ihracat operasyon fiş numarası bilgisinin de yazdırılması sağlanmıştır.
WINERP-70979TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, IK, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKredi Kartı ve Firma KK Fiş Tahsilatı Yapıldığında Oluşan Banka İşlem Fişi Satır Açıklamasına, KK Fişine Ait Satır Açıklamasının Gelmesi TalebiKredi Kartı ve Firma Kredi Kartı Fiş Tahsilatı yapıldığında oluşan banka İşlem fişi satır açıklamasına, KK Fişine ait satır açıklamasının gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-63654TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesap Kartı Kopyalandığında Diğer Sekmesindeki Form Gönderim Bilgilerinin Kopyalanıp Kopyalanmayacağının Parametrik Olmasının SağlanmasıCari hesap kartı kopyalandığında diğer sekmesindeki form gönderim bilgilerinin kopyalanıp kopyalanmayacağı Finans Parametrelerindeki “Cari Kart Kopyalandığında Kopyalanacak Alanlar” parametresine eklenmiştir.
WINERP-28962TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEAzerbaycan Ülke, İl ,İlçe, Banka, Banka Şube, Gümrük Kodları Bilgilerinin EklenmesiAzerbaycan ülke, il, ilçe, banka, banka şube kodları ve gümrük kodları bilgilerinin aktarım ile içeri alınabilmesi sağlanmıştır.
WINERP-28251TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Hareketleri Penceresindeki Filtrelere “İptal” Filtresi Eklenmesinin SağlanmasıMalzeme kartları üzerinden erişilen malzeme hareketleri penceresine “İptal Durumu” filtresi eklenmiştir.
WINERP-8366TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER ENTERPRISE, TIGER PLUS, GO PLUSBanka Hesaplarında Yer Alan Filtre Seçeneğine Provizyonun Eklenmesi TalebiBanka Kartları ve Banka Hesapları üzerinden erişilen hareketler penceresi filtre seçeneklerinde bulunan hesap detayı filtrelerine “Provizyon Masrafı” filtresi eklenmiştir.
WINERP-8216TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEKasa İşlemi Eklemek İçin Açılan Kasa Kartları Penceresindeki Kasa Bakiyesi ve Dövizli Bakiyesi Kolonlarının Yetkilendirilmesinin SağlanmasıKasa işlemi eklemek için açılan Kasa Kartları penceresindeki “Dövizli Bakiye”, “Bakiye” ve “İ.D. Bakiye” kolonları için yetki ağacında “Kasa Kartları\Kolonlar” başlığı altında yetkilendirme yapılabilms sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

    
Kayıt No
Ürün
Tanım
Açıklama
WINTLS-7726TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSDiyalogo.dll Ekranının Ana Ürünün Arkasında Kalmasının EngellenmesiDiyalogo.dll ile ürün içerisinde aktif olan e-Mutabakat ve LogoPay menülerinden herhangi birinin, ekran açılıp başka bir alana tıklandığında arkada kalması ve menü ağacından tekrardan açılması gerekliliğinde düzenleme yapılarak başka bir liste ekranı (browser) açılsa bile arka planda bu liste ekranlarının açık kalması sağlanmıştır.
WINERP-87555TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesap Kartında Kur Farkı 3065 Sayılı Kanun Gereği Seçili ve Dövizli Faturada Ödeme Planı Varsa Kur Farkı Hesaplanmasının Sağlanması3065 sayılı kanun gereği kur farkı hesaplama işleminde fatura içerisinde işlem dövizi kullanılması ve ödeme planı seçilmesi durumda kur farkı hesaplaması yapılması sağlanmıştır.
WINERP-87242TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış İrsaliyesi Faturalanıp Yeni İrsaliye Girişi Bir Önceki İrsaliye Üzerinden F9 Menü Kopya ile Oluşturulduğunda EINVOICEDET Tablosuna Aynı INVOICEREF ile Kayıt Atmasının DüzeltilmesiFaturalanmış bir irsaliye kopyalandığında, EINVOICEDET tablosuna e-Fatura bilgileri oluşturulurken fatura referansının da kopyalanması düzeltilerek fatura bilgisinin boş oluşması sağlanmıştır.
WINERP-87202TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİrsaliye Toplu Basımında Performans İyileştirilmesi Sağlanmalıİrsaliye toplu basım işleminde performans iyileştirilmesi sağlanmıştır.
WINERP-87133TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİade Türü Güncel Maliyet Olduğunda Envanter Raporunun Doğru Çalışmasının SağlanmasıDönemsel ortalama maliyet yöntemi kullanılarak maliyetlendirme çalıştırıldığında güncel maliyet türündeki satınalma iade faturalarının envanter raporuna doğru yansıması sağlanmıştır.
WINERP-87103TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİhracat Operasyon Fişi İçerisine Seçilen Hizmet Kartında GTIP Kodu Tanımlı Olduğunda GTIP Kodunun Fiş Satırına Yansımasının SağlanmasıYabancı bölgeye ihracat faturası satırlarında hizmet kartı seçildiğinde, seçilen hizmet kartında GTIP kodu tanımlı ise otomatik olarak fatura satırına yansıması sağlanmıştır.
WINERP-87068GO 3GO 3 Ürününde Satış ve Satınalma Sipariş Fişleri İçerisinde F9 Menüde Hızlı Giriş Penceresi Seçeneğinin Gelmesinin SağlanmasıGO 3 ürününde Satış ve Satınalma Sipariş Fişleri içerisinde F9 menüde “Hızlı Giriş Penceresi” seçeneği eklenmiştir.
WINERP-86953TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Arşiv Perakende Cariye Satış Siparişi Girilip Faturalandığında e-Arşiv Bilgileri Penceresinin Açılmamasının Sağlanmasıe-Arşiv perakende cari hesaba satış siparişi girilip faturalandığında e-Arşiv bilgileri penceresinin tekrar açılmaması, siparişte girilen bilgileri tutması sağlanmıştır.
WINERP-86951TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Faturası Kopyalandığında Yeni Oluşan Sabit Kıymet Kaydının Eski Faturanın Tarihi İle Oluşmasının EngellenmesiSabit kıymet alımı yapılan Satınalma Faturası kopyalandığında oluşan yeni faturanın sabit kıymet hareketlerinde kopyalandığı tarih bilgisiyle gösterilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86900TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGS2.59 Versiyonunda Eklenen Sabit Kıymet Kaydı Faydalı Ömrünün Bittiği Dönem İçin Hesaplama Yapıldığında Net Aktif Değeri Amortismanın Toplam Maliyeti Kadar Hesaplanmasının Düzeltilmesi2.59 versiyonunda sabit kıymet kaydı faydalı ömrünün bittiği dönem için hesaplama yapıldığında net aktif değerine, toplam maliyeti yazması düzeltilmiştir. 2.62 versiyonu geçişi sonrası son hatalı satırda yeniden hesaplama yapılması gerekmektedir.
Not: Hesaplama hatası olan satırlarda M işareti olmaması gerekir.
WINERP-86892TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSistem İşletmeninde Kuruluş Bilgileri Altında Tanımlı Alanlarda Türü Listeden Seçim Olduğunda Alanın İçindeki Bilgilerin Silinmesinin EngellenmesiSistem İşletmeni/Kuruluş Bilgileri/Tanımlı Alanlarda “Listeden Seçim” türünün düzgün çalışması sağlanmıştır.
WINERP-86768TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcı Yetkilerinde Alınan Sipariş Yetkileri Onay Türleri Yetkilerinden Öneri Ve Sevkedilemez Yetkileri Kapatıldığında Öneri Durumundaki Siparişin Durumunu Değiştirirken Alınan Uyarının KaldırılmasıKullanıcı yetkilerinde alınan sipariş yetkileri onay türleri yetkilerinden öneri ve sevkedilemez yetkileri kapatıldığında öneri durumundaki siparişin durumu değişitirilmek istendiğinde alınan hata giderilmiştir.
WINERP-86685TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSipariş Satırında Malzeme Seçildiğinde Masraf Merkezi Kodunun Otomatik Gelmesinin SağlanmasıSipariş satırlarında malzeme seçildiğinde masraf merkezi alanına masraf merkezi kodunun gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86669TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKasa/Toplu Kayıt Ekleme İşlemiyle Eklenen Kayıt Kopyalandıktan Sonra Oluşan Kayıta Değiştir ile Girildiğinde Düzenleme Tarihinin Doğru GörüntülenmesiKasa/Toplu Kayıt Ekleme işlemiyle eklenen kayıt kopyalandıktan sonra oluşan kayıta “Değiştir” ile girildiğinde düzenleme tarihinin düzgün görüntülenmesi sağlanmıştır.
WINERP-86661TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISEKasadan Girilen Bankadan Çekilen İşlem Fişinde Masraf Merkezleri Girilmesine Rağmen İşlemde Masraf Merkezi Kodları Eksik Uyarısı Alınmasının EngellenmesiKasadan eklenen banka ve cari hesap fişlerinde masraf merkezleri girilmesine rağmen alınan uyarı düzeltilmiştir.
WINERP-86620TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSZamanlanmış Görevler ile Fatura Muhasebeleştirme İşleminde Alınan “Cannot Focus A Disabled Or Invisible Window” Uyarısının KaldırılmasıZamanlanmış görevler ile muhasebeleştirme işlemi çalışırken alınan “Cannot Focus A Disabled Or Invisible Window” uyarısı kaldırılmıştır.
WINERP-86615TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISESatınalma Emri Üzerinde Sipariş Ekle Yapılıp İlgili Sipariş Kaydedildiğinde Alınan Uyarının GiderilmesiVeritabanında 1 numaralı firma olmadığında satınalma emri üzerinden oluşturulan siparişte alınan uyarı giderilmiştir.
WINERP-86600TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİhracat Operasyon Fişi Fatura Satırlarında Girilen GTIP Kodunun, Satış Faturaları Liste Ekranında Oluşan Dış Ticaret Bağlantılı Fatura İçerisine Yansımasının Sağlanmasıİhracat operasyon fişi satırlarında girilmiş olan GTIP kodunun, satış faturaları ekranından ilgili faturaya incele ile girildiğinde gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86594TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMaksimum Çözünürlüğü 1366 x 768 Olan Makinelerde Satış İrsaliyesi Detaylar II Sekmesinde Fatura Tipi Alanının Görüntülenmesinin SağlanmasıMaksimum çözünürlüğü 1366 x 768 olan makinelerde satış irsaliyesi Detaylar II sekmesinde Fatura Tipi alanının düzgün gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86583TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Arşiv Türündeki Toptan Satış İrsaliyesi Üzerinde İade Al İşlemi ile Toptan Satış İade İrsaliyesi Oluşturulduğunda İrsaliye Türünün Kağıt Olarak Oluşmasının Sağlanmasıe-Arşiv olarak düzenlenmiş irsaliyeler üzerinden sağ tuş iade al işlemi ile iade irsaliyesi oluşturulduğunda, irsaliyenin fatura türünün kağıt olarak oluşması sağlanmıştır.
WINERP-86513TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSAra Dönem Kullanan Firmada Amortisman Hesaplanırken Değer Düşüklüğü/Değer Artışının Yansımasının SağlanmasıAra mali dönem kullanan firmada amortisman hesaplanırken değer düşüklüğü/değer artışı yansıması sağlanmıştır.
WINERP-86493TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTaksit Hareketleri Üzerinden Oluşturulan Nakit Tahsilat Fişinin Otomatik Muhasebeleşmesinin SağlanmasıTaksit hareketleri üzerinden oluşturulan nakit tahsilat fişinin otomatik muhasebeleşmesi sağlanmıştır.
WINERP-86484TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış Faturası/Detaylar Sekmesindeki KDV Muafiyet Kodunun İrsaliyeye Aktarılmasının SağlanmasıSatış Faturası/Detaylar sekmesindeki “KDV Muafiyet Kodu”nun irsaliyeye aktarılması sağlanmıştır.
WINERP-86423TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGider Pusulası Kopyalanıp Alıcı Adı/Soyadı Kısmında Üç Noktadan Aynı Cari Kopyalanarak Açılan Cari Seçilip Kaydedildiğinde, Eski Carinin Seçildiği Gider Pusulalarının Açıklamalarının Değişmesinin EngellenmesiGider pusulası kopyalandıktan sonra alıcı alanında bulunan cari hesapta kopyalanarak yeni cari ile kaydedildiğinde kopyalanan gider pusulasının açıklamasının değişmesi düzeltilmiştir.
WINERP-86415TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBorç Takip Ekranında Kapama Yapılmadan Ayrıntılı Ödeme Listesi Alındığında Bakiye Tutarının Doğru Gelmesinin SağlanmasıBorç takip ekranında kapama yapılmadan ayrıntılı ödeme listesi alındığında bakiye tutarının doğru gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86363TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Liste Ekranında Toplu Güncelleme Yapıldığında Erişim Bilgilerinin Güncellenmesinin SağlanmasıMalzeme liste ekranında yapılan toplu güncelleme işleminde erişim bilgilerinin güncellenmesi sağlanmıştır.
WINERP-86313TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSToptan/Perakende Satış İrsaliyesi Üzerinde İade Al Seçeneği İle Satış İade İrsaliyesi Oluşturulduğunda Ambar Seçilmesinin SağlanmasıToptan/Perakende Satış İrsaliyesi üzerinde iade al seçeneği ile Satış İade İrsaliyesi oluşturulduğunda ambar seçilebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86230TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSYetki Listesi Gruplara Göre Alındığında Rapor Tasarımına Eklenen Etki Numarasının Doğru Değer Getirmesinin SağlanmasıYetki Listesi gruplara göre alındığında rapor tasarımına eklenen yetki numarasının doğru değer getirmesi sağlanmıştır.
WINERP-86202TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış İrsaliyesi Üzerinde Sevket İşlemi Yapıldığında İmlecin (Cursor) Farklı Yere Konumlanmasının Düzeltilmesiİrsaliye üzerinde Sevket işlemi yapıldığında imlecin farklı yere konumlanmaması sağlanmıştır.
WINERP-86200TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSKONSOL Satış Faturasında Kredi Kartı ile Ödeme Yapılırken Satırlar Arası Geçiş Yapılırsa Onay Kodu Alanlarının Görüntü Olarak Silinmesinin EngellenmesiSKONSOL satış faturasında kredi kartı ile ödeme işleminde toplu işlem (batch) no ve onay no alanlarının satırlar arası geçişte silinmemesi sağlanmıştır.
WINERP-86167TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSOtomatik Barkod Ataması İşleminde Barkod Şablonunda Kontrol Karakteri Kullanılıp, Gruplandırılmış Arttırımlı Seçeneği İle Şablon Tanımlandığında İlk Kayıt Sonrası Barkod Ataması Yapılmasının SağlanmasıOtomatik barkod numaralama şablonu tanımlanırken “Gruplandırılmış Arttırımlı” seçeneğinin düzgün çalışması sağlanmıştır.
WINERP-86123TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Fatura Alanı İşaretli Cari Hesap Kartında Proje Kodu Seçildiğinde İrsaliyede e-Fatura Logosu Gelmesinin Sağlanmasıİrsaliyede e-Fatura alanı işaretli ve proje kodu seçili olan cari hesap kartı seçildiğinde e-Fatura logosunun gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86058TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS ENTERPRISEÜretim Emri Gerçekleşen Miktar Girişinde Negatif Seviyeye Düşen Malzemeler İçin Uyarı Ekranının Birden Fazla Çıkmasının EngellenmesiÜretim emri gerçekleşen miktar girişi yapılırken, negatife düşen malzemeler var ise açılan uyarı mesajının bir kere gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-86026TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSabit Kıymet Amortisman Hareketi Üzerinde Muhasebeleştirme Filtrelerinde Muhasebe Kontrolü Yapılmayacak Olduğunda Mahsup Fişine Proje Kodunun Yansımasının SağlanmasıSabit kıymet amortisman hareketi üzerinde. Muhasebeleştirme Filtrelerinde Muhasebe Kontrolü “Yapılmayacak” olduğunda Mahsup Fişine “Proje Kodu”nun yansıması sağlanmıştır.
WINERP-86023TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesap İşlemlerinde Proje Kodu Kontrolü Yapılıp Cari Hesap Fişlerinde Boş Muhasebe Kodlarını Otomatik Doldur Parametresi Hayır İken, Alınan Serbest Meslek Makbuzu Kaydet Denildiğinde Alınan Uyarının KaldırılmasıCari hesap işlemlerinde proje kodu kontrolü yapılıp, “Cari Hesap Fişlerinde Boş Muhasebe Kodlarını Otomatik Doldur Parametresi” hayırken, Alınan Serbest Meslek Makbuzu kaydet denildiğinde alınan “Fişte Proje Kodu Girilmemiş Satırlar Var” uyarısı kaldırılmıştır.
WINERP-86017TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSAyrıntılı Tahsilat Listesinde Veri Alanları İçinde Yer Alan [8]Invoice Alanından Veri Getirilmesinin SağlanmasıAyrıntılı Tahsilat Listesi’nde veri alanları içinde yer alan [8]Invoice alanından verilerin düzgün getirilmesi sağlanmıştır.
WINERP-86016TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTevfikatlı Siparişte Satırda Hizmet Kartı Seçildiğinde Muhasebe Kodlarındaki Masraf Merkezi Ve Muhasebe Kodu Girilip Kaydedildiğinde Tevkifat KDV Alanındaki Masraf Merkezi ve Muhasebe Kodunun Silinmesinin EngellenmesiSipariş fişindeki tevkifatlı hizmet satırlarına ait tevkifat KDV muhasebe kodları ekranında muhasebe kodu ve masraf merkezi kodu bilgileri saklaması sağlanmıştır.
WINERP-86015TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSHem Brüt Hem de Net Ağırlıkları Kilogram ve Gram Cinsinden Takip Edilen İki Farklı Malzemeye, Satınalınan Hizmet Maliyet Dağıtım Fişiyle Brüt Ağırlığa Göre Dağıtılmak İstendiğinde Dağıtım Yapılmasının SağlanmasıBirim ağırlıkları brüt ve net olarak takip edilen iki farklı malzemeye, maliyet dağıtım fişinde dağıtım tipi ağırlık seçildiğinde dağıtım yapılması sağlanmıştır.
WINERP-85986GO 3, GO WINGSİngilizce Dilinde Kullanılan GO 3 Ürünü Ekranlarındaki Türkçe Gelen Kelimelerin Düzeltilmesiİngilizce dilinde kullanılan GO 3 ürünü ekranlarına Türkçe gelen kelimelerin düzeltilmesi sağlanmıştır.
WINERP-85929TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGider Pusulası İçerisinde Hesap Adı Alanından Aynı Açıklamaya Sahip Muhasebe Hesaplarından Biri Seçilip Tab İle Geçildiğinde Logicalref Değeri En Küçük Muhasebe Hesabı Olarak Değişmesinin EngellenmesiKasa işlemleri ile eklenen Gider Pusulası, Alınan / Verilen Serbest Meslek Makbuzlarında muhasebe hesap açıklaması alanında açıklamanın bir kısmı yazılıp F10 tuşu ile muhasebe hesapları ekranı açılarak muhasebe hesabı seçildikten sonra fiş içerisinde farklı bir alana geçildiğinde muhasebe hesap kodunun aynı açıklamaya sahip farklı bir hesap kodu olarak değişmesi düzeltilmiştir.
WINERP-85926TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcı Yetki Kodlarında Cari Hesaplara Birden Fazla Yetki Kodu Tanımlanarak Cari Hesap İşlem Merkezine Giriş Yapıldığında Alınan Uyarının DüzeltilmesiKullanıcı yetki kodlarında cari hesaplara birden fazla yetki kodu tanımlanarak “Cari Hesap İşlem Merkezine” giriş yapıldığında alınan uyarı düzeltilmiştir.
WINERP-85739TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesap Liste Ekranı Kısa Yollarından Girilen Satınalma Faturalarında Malzemenin İlk Hareketinin İndirimlerinin Malzeme Hareketleri Penceresine Yansımasının SağlanmasıCari hesap liste ekranı kısa yollarından girilen Satınalma/Satış Faturalarında malzemenin ilk hareketinin indirimleri malzeme hareketleri penceresine yansıması sağlanmıştır.
WINERP-85685TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMillileştirme Sonrası Oluşan Ambar Fişindeki Dövizli Tutar Bilgisinin Malzeme Fişleri Liste Ekranında Gözükmesinin SağlanmasıMalzeme fişleri ekranında millileştirme fişi sonrası oluşan ambar fişine ait dövizli tutarın gösterilmesi sağlanmıştır.
WINERP-85628TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİrsaliye İçerisinde Varyantlı Malzeme Seçilip Varyant Kodu Alanında “*” Karakteri ile Varyant Kodları Aratıldığında Tüm Kayıtların Listelenmesinin Sağlanmasıİrsaliye içerisinde varyantlı malzeme seçilip varyant kodu alanında “*” karakteri ile varyant kodlarının aratılması sağlanmıştır.
WINERP-85610TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Kartı Kopyalandığında Ambar Parametrelerindeki Stok Seviye Kontrollerinin, Ticari Sistem Yönetimi Malzeme Parametrelerindeki Öndeğerleri Dikkate Almasının SağlanmasıMalzeme kartı kopyalandığında ambar parametrelerindeki stok seviye kontrolleri, ticari sistem yönetimi malzeme parametrelerindeki öndeğerleri dikkate alınması sağlanmıştır.
WINERP-85604TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİşlem Dövizli Faturada KDV Düzenleme İşlemi Yapıldığında Fatura Toplamındaki İşlem Dövizli KDV Tutarının Değişmesinin Sağlanmasıİşlem dövizli faturada KDV düzenleme işlemi yapıldığında dip toplam işlem dövizli tutarın güncellenmesi sağlanmıştır.
WINERP-85602TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMalzeme Satış Fiyat Analizi Raporunda Geçerlilik Tarihi Filtresinin Çalışmasının SağlanmasıMalzeme Satınalma ve Satış Fiyat Analizi Raporları’nda “Geçerlilik Süresi” filtresinin düzgün çalışması sağlanmıştır.
WINERP-85585TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSAyrıntılı Bordro Dökümünde Tek Bordro Hareketi ile Farklı Carilere Ait Çekler Çek Çıkış (Banka Teminat) ile Çıkış Yapıldığında Cari Hesap Bilgisinin Doğru Görünmesinin SağlanmasıAyrıntılı bordro dökümü raporu tablo olarak alındığında çek çıkış banka teminat bordrosundan birden fazla cari hesaba ait çek olduğu durumda her çek satırı için doğru cari hesap bilgisinin gösterilmesi sağlanmıştır.
WINERP-85573TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFaturaya Aktarılan Parçalı İrsaliyeye F9 Menüde Çıkar İşlemi Uygulanmasının EngellenmesiFaturaya aktarılan parçalanmış irsaliyeler üzerinde bulunan F9 menüden “Çıkar” seçeneği kaldırılmıştır.

WINERP-85494TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSCari Hesaplara Göre Satış Dağılımı Raporuna Listeleme Şekli Filtresi Malzemelere Göre İken Fiş Başlığında Cari Seçilmeyen Satış İrsaliyesinin Doğru Gelmesinin SağlanmasıCari Hesaplara Göre Satış Dağılımı Raporu’nda listeleme şekli filtresi “Malzemelere Göre” iken fiş başlığında cari seçilmeyen Satış İrsaliyesi’nin düzgün görüntülenmesi sağlanmıştır.
WINERP-85480TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSÇek/Senet Kartlarında Çek/Senet Bordrolarından Oluşturulmuş Çek Kartının İçerisinden Proje Kodu Alanının Değiştirilebilmesinin SağlanmasıÇek/senet bordrolarından oluşturulan müşteri çekinde proje kodunun güncellenebilir olarak aktifleşmesi sağlanmıştır.
WINERP-85408TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKatma Değer Vergisi Beyannamesi 2 Vergiye Tabi Matrah Alanına Alınan Serbest Meslek Makbuzu Brüt Tutarının Yansımasının SağlanmasıKDV Beyannamesi 2 de vergiye tabi matrah alanına, alınan serbest meslek makbuzunun brüt tutarı gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-85387TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış Faturası F9 İncele İşleminde Alınan İşlem Dövizi Değiştirilecektir Uyarısının KaldırılmasıSatış Faturası, F9 incele işleminde İşlem Dövizi Değiştirilecektir uyarısı vermesi engellenmiştir.
WINERP-85362TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEİthalat Modülü Dağıtım Fişleri Yaz Tasarımı Tanımlı Alanları İçerisindeki Veri Al Seçeneklerinden EximDistPegRec, InvEximInfoRec ve SrvCardRec Alanları Tasarımda Kullanıldığında Alınan Access Violation Uyarısının Düzeltilmesiİthalat dağıtım fişi form tasarımına tanımlı alan eklemek istendiğinde veri alanları içerisindeki bazı alanlar tasarımda kullanıldığında alınan uyarı düzeltilmiştir.
WINERP-85361TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS ENTERPRISEİş Emirleri Liste Ekranında F11 Kolon Gizle/Göster Seçeneğinin Çalışmasının Sağlanmasıİş emri liste ekranında F11 ile gizlenen kolonların ekran kapatılıp açılınca düzgün gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-85360TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKapanmamış Faturalar Raporunda Satış Elemanı Filtresi Verilmediğinde Tasarımdaki Satış Elemanı Standart Alanlarının Değer Getirmesinin Sağlanması“Kapanmamış Faturalar” raporunda satış elemanı kodu ve satış elemanı adı standart alanları filtrelerde verilmese de raporda yazdırılması sağlanmıştır.
WINERP-85330TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBanka Fişlerinden Toplu Kayıt Ekle İşlemiyle Eklenen Gönderilen Havale EFT Fişine İncele ile Girilip Kapat Butonuna Basıldığında Risk Kontrolüne Takılmasının EngellenmesiBanka fişlerinden toplu kayıt ekle işlemi ile eklenen havale/eft fişinde incele ile açılıp kapat denildiğinde risk kontrolü yapılmaması sağlanmıştır.
WINERP-85316TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış Faturaları KDV Raporu’na Tevkifatlı Toptan Satış İade Faturalarının KDV Tutarının Doğru Gelmesinin SağlanmasıKDV Raporu’nda Tevkifatlı İade Faturalarının KDV tutarının doğru gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-85305TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma İrsaliyesi Üzerinden Oluşturulan Satış İrsaliyesi İptal Edildiğinde Envanter Raporunda Malzeme Miktarının Doğru Listelenmesinin SağlanmasıSatınalma irsaliyesi üzerinden oluşturulan satış irsaliyesi iptal edildiğinde Envanter Raporu’nda malzeme miktarının doğru listelenmesi sağlanmıştır.
WINERP-85269TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBirimlere Göre Malzeme Toplamları Raporu Listelendiğinde Malzeme Miktarlarının Doğru Listelenmesinin SağlanmasıBirimlere göre malzeme toplamları raporunda malzeme iade miktarı ayrı yazıldığında doğru miktarları listelemesi sağlanmıştır.
WINERP-85074TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSÇek/Senet Reeskontlarını Oluştur İşleminde Ciro/Tahsil Edilen Çek/Senetler İçin VUK ve TFRS Hesaplaması Yapılmasının EngellenmesiCiro edilmiş ya da tahsil edilmiş çek/senetler için Çek/Senet Reeskont işlemi ile hesaplama yapılmaması ve Çek/Senet Reeskont işlemi filtrelerinde “TFRS Düzeltmeleri oluşturulsun” filtresi evet seçilmiş ise TFRS düzeltme fişi oluşması sağlanmıştır.
WINERP-84967TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMaliyet Dağıtım İşlemi Millileştirme Sonrasında Yapılıp Ambar Fişi Girildiğinde Envanter Raporunda Giriş Ambarı İçin Tutarlara Maliyet Dağıtılmasının SağlanmasıMillileştirme fişi sonrasında maliyetlendirme çalıştırıldığı durumda ambar transfer fişi ile giriş yapılan ambardaki tutara ait masraf dağıtımı yapılması sağlanmıştır.
WINERP-84838TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, GO WINGSGönderilen e-Arşiv Faturaları Ekranında Durum Sorgulama Yapıldığında, Durum Bilgisi Rapor Dosyasına Yazıldı Olduğunda Kayıtların Listelenmesinin Sağlanmasıe-Arşiv Giden Kutusu listesinde “e-Arşiv Durumu” filtresine e-Arşiv Faturası Oluşturulacak ve e-Arşiv Faturası Oluşturuldu seçenekleri kaldırılıp, Rapor Dosyasına Yazıldı, Sunucuya İletildi, İşlenmeyi bekliyor, GİB’e İletildi, Sunucuda Hata Alındı ve Sunucuda İmzalandı seçenekleri eklenmiştir.
WINERP-84801TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSFatura İçerisinden İrsaliye Aktar İşleminde Kullanılacak Para Birimi İşlem Dövizi Seçili Olduğunda İşlem Dövizi Alanında Yapılan Yuvarlamanın DüzeltilmesiFatura içerisinden irsaliye aktar işleminde kuruş farkı oluşması düzeltilmiştir.
WINERP-84774TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Faturasında Girilen Genele İndirim Satırı Oranının Fatura Yaz Tasarımında Satır İndirimi(%) Alanına Yansımasının EngellenmesiSatınalma faturasında yaz tasarımında standart alanlarda genele uygulanan indirimin satır indirimi alanına yansıması düzeltilmiştir.
WINERP-84662TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKaydedilen Satış Teklifine Değiştir ile Girilip, Birim Fiyat Seçeneklerinden Son Teklif Fiyatı İncelenip Kapatıldıktan Sonra Fişteki Birim Fiyatta Yapılan Değişikliğin Dip Toplamı Etkilemesinin SağlanmasıTeklif fişine değiştir ile girilip birim fiyat alanında üç nokta üzerinden son satış teklif veya son satınalma teklif fiyatları ekranı açılarak ilgili fiş incelenip kapatıldığında ana fiş üzerinde yapılan birim fiyat değişikliği dip toplama etki etmesi sağlanmıştır.
WINERP-84643TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Siparişinde Tevkifatlı Hizmet Satırı Girilip Kaydedilmeye Çalışıldığında Muhasebe Kodları Olmasına Rağmen Alınan Uyarının GiderilmesiSatınalma Sipariş satırlarında tevkifatlı hizmet satırına ait tevkifatlı KDV muhasebe kodlarının kaydedilmesi sağlanmıştır.
WINERP-84558TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSÇek Karşılığı Kredi İşleminde Çek Bankaya Tahsile Verildiğinde Teminat Tutarı Tüm Taksitleri Kapatmamasına Rağmen Bütün Kredi Taksitlerinin Kapandı Durumunda Görülmesinin DüzeltilmesiÇek karşılığı kredi içerisine bağlanan çek bankada tahsil edildikten sonra kredi tutarının tamamını karşılamamasına rağmen tüm taksitlerin kapandı statüsüne gelmesi düzeltilmiştir.
WINERP-84557TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış Teklif Yönetiminin Satış Faaliyetlerinden Sözleşme Eklenip İkinci Birim Seçilip Parçalı Olarak Sipariş Edilmek İstendiğinde “Birim Fiyat Sözleşme Birim Fiyattan Düşük Olamaz” Uyarısı Alınmasının EngellemesiSatış Teklif Yönetimi’nin satış faaliyetlerinden sözleşme eklenip ikinci birim seçilip parçalı olarak sipariş edilmek istendiğinde alınan “Birim Fiyat Sözleşme Birim Fiyattan Düşük Olamaz” uyarısı düzeltilmiştir.
WINERP-84501TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİşlem Dövizli Ve Teslim Şekli Dap Olarak Seçilen Bedelsiz İhracat Operasyon Fişinde Dap Birim Fiyatı Alanının Eksi Olarak Gelmesinin DüzeltilmesiGenele %100 indirim yapılarak bedelsiz olarak girilen ihracat operasyon fişinde birim fiyat, dövizli birim fiyat ve tutar alanlarının doğru bilgileri getirmesi sağlanmıştır.
WINERP-84499TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSistem İşletmeni/Kuruluş Bilgileri/Adres Bilgileri Altında Ülke Bilgisine Değiştir Kaydet Yapıldığı Durumda İllerin Cari Kartta Seçilmesinin SağlanmasıSistem İşletmeni/Kuruluş Bilgileri/Adres Bilgileri altında ülke bilgisinde Değiştir-Kaydet işlemi yapıldıktan sonra illerin cari kartta seçilebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-84475TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS ENTERPRISELotlu ve Kalite Kontrolü Yapılan Malzeme Satınalma İrsaliyesinde 2 Satır Olarak Giriş Yapıldığında İlk Satırda KK Değerleri Ekranında Miktar Kontrol Sıklığı Miktarının En Yüksek Satıra Göre Hesaplanmasının DüzeltilmesiKalite kontrol takibi yapılan malzemeden aynı fiş içerisinde iki satır eklendiğinde kalite kontrol değer girişi ekranında kontrol sıklığı alanının doğru çalışması sağlanmıştır.
WINERP-84411TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcı Yetkilerinde Cari Hesap Kartında Sadece Banka Hesap Bilgilerinde Değiştir Yetkisi Verildiğinde Döviz Türlerinin Seçilmesinin SağlanmasıKullanıcı yetkilerinde cari hesap kartında sadece banka hesap bilgilerinde değiştir yetkisi verildiğinde döviz türlerinin seçilebilmesi sağlanmıştır.
WINERP-84355TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİşlem Dövizli Faturada Cari Hesap Değiştirildiğinde İşlem Dövizli Tutarın Değişmesinin Engellenmesiİşlem dövizli sipariş, irsaliye ve faturalarda cari hesap değiştirildikten sonra gelen “Birim fiyat güncellenecektir” uyarısına vazgeç denildiğinde dövizli birim fiyat alanının güncellenmemesi sağlanmıştır.
WINERP-84331TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatış Siparişi Üzerinden Karşı Sipariş Oluşturma İşlemi İle Oluşturulan Satınalma Siparişinde Uygulanmış Kampanyalarda Satış Kampanyalarının Görüntülenmesinin EngellenmesiKampanya uygulanan satış siparişi üzerinden karşı sipariş oluşturma işlemi ile oluşturulan satınalma siparişinde sağ tık uygulanmış kampanyalarda satış siparişinde uygulanmış kampanyaların listelenmemesi sağlanmıştır.
WINERP-84330TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISESatış Faturaları İçin Öndeğerleme Çalıştırıldığında İhraç Kayıtlı Satış Faturası İçerisinde Satırda Seçilen Dahilde İşleme İzin Belgesi Bilgisinin Silinmesinin EngellenmesiÖndeğerleme servisi çalıştırılması sonucu İhraç Kayıtlı Satış Faturası satırlarında bulunan DİİB bilgilerinin silinmesi engellenmiştir.
WINERP-84290TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSİzle Seçenekler Formlarda Layout Manager Kullanımı Seçili Olduğunda Cari Kart T.C. Kimlik No Kısmındaki Bulut Butonuna Basıldığında Firma Mali Müşavir Web Servis Bilgileri Girilmelidir Uyarısı Alınmasının Engellenmesiİzle seçenekler formlarda layout manager kullanımı seçili olduğunda cari kart T.C. Kimlik No kısmındaki bulut butonuna basıldığında iletişim bilgilerinin güncellenmesi sağlanmıştır.
WINERP-84269TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEMuhasebe Hesabında Bakiye Sıfır Olup Raporlama Dövizi Bakiyesi Varsa Devir İşleminde Devredilmesinin EngellenmesiDevir işlemi sonucunda oluşan muhasebe açılış ve kapanış fişlerinde yerel para birimi bakiyesi olmadığı halde dövizli bakiyesi olan hesapların listelenmemesi sağlanmıştır.
WINERP-84232TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEOracle Veritabanı Kullanılan Sette e-Fatura Mükellef Kontrolü Çalıştırıldığında Alınan “ORA-00942: table or view does not exits” Uyarısının KaldırılmasıOracle veritabanı kullanılan setlerde e-Fatura mükellef kontrolü işlemi sırasında alınan uyarı kaldırılmıştır.
WINERP-83938TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, START, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISEAyrıntılı Tahsilat Listesi Kapanma Durumu Filtresinin Çalışmasının SağlanmasıAyrıntılı Tahsilat Listesi Raporu’nda kapama durumu filtresinin sonuç getirmesi sağlanmıştır.
WINERP-83106TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEe-Defter Uygulaması Kapsamında Defter Dosyaları Oluşurken Defter Türü Bilgisinin Alt Satıra Yansımasının EngellenmesiUnvan bilgisi alanında boş satır olan firmalarda, e-Defter dosyaları oluşturulurken XML dosyasında defter türü bilgisinin alt satıra yansıması ve imzalama aşamasında sistem kilitlenmesi düzeltilmiştir.
WINERP-82816TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEKullanıcı İçin Tüm İşyerleri(Girişler) ve İşyerleri(Çıkışlar) Yetkileri Kapatıldığında Fatura Girişi Yapılmasının EngellenmesiSistem İşletmeni kullanıcılar firma yetkileri altında yer alan işyerleri(girişler) ve işyerleri(çıkışlar) kapatıldığında fiş ve fatura girişi engellenmiştir.
WINERP-82377TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEFinans Parametrelerinde Cari Hesap IBAN Kontrolü Hayır Olmasına Rağmen Veri Aktarımı (İçeri) ile Aktarılmak İstendiğinde Alınan “…. Numaralı IBAN Geçersizdir.” Uyarısının DüzeltilmesiFinans parametrelerinde bulunan “Cari Hesap Iban Kontrolü=Hayır” olduğu durumda cari hesap kartı XML aktarım işleminde Iban kontrolü yapılmaması sağlanmıştır.
WINERP-81810TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEÖneri Durumundaki Nakit Tahsilat Fişlerinin XML Olarak İçeri Alındığında Fişin Otomatik Muhasebeleşmesinin EngellenmesiÖneri durumundaki nakit tahsilat fişi XML ile içeriği alındığında otomatik muhasebeleşmesi engellenmiştir.
WINERP-80467TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISEDevirden Gelen Müşteri Çeki İşlem Bordrosu ile Müşteriye İade Edildiğinde İşlem Bordrosu Yazdırılırken İade Edilen Cari Hesap Unvanının Formun Başlık Bölümünde Görüntülenmesinin SağlanmasıDevirden gelen müşteri çeki işlem bordrosu ile müşteriye iade edildiğinde işlem bordrosu yazdırılırken iade edilen “Cari Hesap Unvanının” formun başlık bölümünde görüntülenmesi sağlanmıştır.
WINERP-80098TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3Kullanıcı Yetkileri-Genel-Tanımlar XML İle Aktarılan Kayıtları Değiştir ve Çıkar Yetkisi Kaldırıldığı Halde Liste Ekranı Üzerinde XML Aktarımı (içeri) Yapıldığında Yetkinin Çalışmasının Sağlanması“XML İle Aktarılan Kayıtları Değiştir ve Çıkar” yetkisinin F9 menü üzerinden içeri aktarılan fişler için çalışması sağlanmıştır.
WINERP-63602TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER ENTERPRISE, TIGER PLUSDöviz Türleri Tablosunda Yuvarlama Yok Seçildiğinde Faturada Toplam İndirim Alanına -0,00 Değeri Atmasının EngellenmesiTicari Sistem Yönetimi modülü altında bulunan Döviz Türleri tablosunda “Yuvarlama Yok” seçildiği durumda fatura açıldığında dip toplam alanında -0,00 değerinde tutar göstermesi engellenmiştir.
WINERP-43262TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Faturası ile Alınan Seri Numaralı Malzemenin Konsinye Çıkış İrsaliyesiyle Çıkışı Yapılıp Konsinye Çıkış İade ile Geri Alınmasından Sonra Satınalma Faturası Üzerinden İade Et İşlemi Yapıldığında Seri Numaralarının Gelmesinin SağlanmasıKonsinye çıkış ve konsinye iade işlemi yapılmış seri takipli malzemeler satınalma iade irsaliyesi ile iade edilmek istendiğinde ve iade tipi “Giriş/Çıkış Maliyeti” seçili olduğunda “Seri/Lot ve Stok Yeri Bilgileri” penceresinden ulaşılan giriş hareketleri penceresinde ilgili seri numaralarının gelmesi sağlanmıştır.
WINERP-35418TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTicari İşlem Grubu Hesap Özeti Raporu’nda Firma Kredi Kartı Fişi ve Firma Kredi Kartı İade Fişlerinin Listelenmesinin SağlanmasıTicari İşlem Grubu Hesap Özeti Raporu’nda firma kredi kartı fişi fişlerinin listelenmesi sağlanmıştır.
WINERP-33271TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBorç Takip Ekranında Kasa İşlemleri “Kapanmış Hareketler:Listelenmeyecek” Filtre Seçeneği ile Kasa İşlemlerinden Düzenlenen Faturaların Listelenmesinin EngellenmesiBorç takip liste ekranı filtrelerinde yer alan “Kapanmış hareketler:Listelenecek / Listelenmeyecek” filtre seçeneği “Listelenmeyecek” seçili olduğunda kasa işlemlerinden düzenlenen faturaların listelenmemesi sağlanmıştır.
WINERP-31678TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSSatınalma Faturaları Dökümü Raporu “Ekran” Olarak Alındığında “Fatura Toplamı” Değeri “Satış İade” Tutarını Düşerek Toplam Bilgisi Getirmesinin SağlanmasıSatınalma Faturaları Dökümü Raporunda “Fatura Toplamı” (Fiş Toplamı 2) alanı değerinin ve ara toplam alanı değerlerinin ,iade tutarları düşülerek gösterilmesi sağlanmıştır.
WINERP-29514TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTalep Fişinde, Karşılama Türü:Satınalma, Stoktan Karşılama:Hayır Seçili ise Malzeme F9-Planlı Hareketler Takibi Penceresinde Miktardan Düşmesinin EngellenmesiKarşılama Türü=Satınalma ve Stoktan Karşılama=Hayır olduğu durumda malzeme kartı üzerinden erişilen F9-Planlı Hareketler penceresinde talep fişi miktarının giriş miktarı olarak yansıması sağlanmıştır.
WINERP-26098TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSRapor Üretici Raporlarından Detaylı Cari Hesap Ekstresi Raporu Tablo Olarak Alındığında Bakiye Kolonunun Kümülatif Değer Getirmesinin SağlanmasıRapor üretici raporlarında bulunan “Detaylı Cari Hesap Ekstresi” raporu tablo olarak alındığında bakiye alanının kümülatif değer getirmesi sağlanmıştır.
WINERP-24366TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER ENTERPRISE, TIGER PLUSÇek Karşılığı Rotatif Kredi Kullanımında Tahsil Edilen Çekler Dikkate Alınmadan Rotatif Kredi Faiz Hesaplaması Yapılmasının DüzeltilmesiÇek karşılığı rotatif kredi kullanımında tahsil edilen çekler dikkate alınmadan yapılan rotatif kredi faiz hesaplaması düzeltilerek ödenen tutar düşülerek çekin tahsil tarihine göre hesaplaması sağlanmıştır.
WINERP-12022TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKampanya Uygulaması Yapılırken Promosyon Seçilen Ürüne Sipariş Girişi Yapılırken Hareket Özel Koduna Müdahale Edilebildiği Gibi Teslimat Koduna Müdahale Edilmesinin SağlanmasıSipariş fişleri promosyon satırlarında teslimat kodu alanına veri girilebilmesi sağlanmıştır.
%d blogcu bunu beğendi: