Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 İçin Ara Sürüm (2.63.00.01)

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 İçin Ara Sürüm (2.63.00.01)

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.63.00.01 ara sürümü kullanıma sunuldu.

Ara sürümün geçerli olduğu ürünler

Logo Tiger Wings Enterprise | Logo Tiger Wings

Logo Tiger 3 Enterprise | Logo Tiger 3

Logo GO Wings | Logo GO 3 | Logo Mali Müşavir 3

Logo Start 3

Ara Sürümde Yer Alan Yenilikler

    
Kayıt No
Ürün 
Tanım
Açıklama
WINERP-86728TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSMikro/Transit İhracat Kapsamında Yabancı Uyruklu Carilere Hem e-İhracat Faturası Hem e-Arşiv Faturası Girişi Yapılabilmesinin SağlanmasıMikro/Transit İhracat uygulaması kapsamında , “e-Fatura Gümrük” olarak işaretli cari hesap kartlarına düzenlenecek ihracat faturalarında, sipariş ve irsaliye aktarımlarında fatura tipi kontrolü yapılmaması ve hem e-Fatura hem de e-Arşiv türünde fatura düzenlenebilmesi sağlanmıştır.

Ara Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Kayıt No
Ürün 
Tanım
Açıklama
WINERP-89057TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Fatura Mükellef Kontrol Yapıldığında Alınan Etiket Bilgisi Hatalı/Değişmiş Uyarısının Düzeltilmesie-Fatura Mükellef Kontrol yapıldığında alınan “Etiket Bilgisi Hatalı/Değişmiş” uyarısı düzeltilmiştir.
WINERP-89053MM3MM3 Ürününde Çalışma Alanı Eklenip Dosya Oluşturulduğunda Alınan “Microsoft OleDb Provider For Sql Server: Column Names İn Each Table Must Be Unique. Column Name “SHPANGCOD” İn Table TBLFIRMS….” Uyarısının KaldırılmasıMali Müşavir 3 Ürününde yeni çalışma alanı eklenip dosya oluşturulması sırasında uyarı alınmaması sağlanmıştır.
WINERP-89037TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-İrsaliye Mükellefi Olan Firmalarda Cari Hesap Kartında e-İrsaliye Kullanıcısı İşaretli Olmayan Firmalardan Gelen İrsaliyelerin Tipinin Kağıt Oluşmasının Sağlanmasıe-İrsaliye mükellefi olan firmalarda, cari hesap kartında “e-İrsaliye Kullanıcısı” işaretli olmayan firmalardan gelen irsaliyelerin ve satınalma faturalarına istinaden oluşacak irsaliyelerin tipi “Kağıt” olarak oluşması sağlanmıştır.
WINERP-89029TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSe-Fatura /e-Arşiv Carisine Kesilen Satış Faturası İçinde F9 İrsaliye Yerine Geçer Seçildiğinde e-İrsaliye Kontrolleri Yapılarak İrsaliyenin Kağıt Oluşmasının Sağlanmasıe-İrsaliye kapsamında yer alan firmalarda, e-Fatura/e-Arşiv olarak düzenlenen ve faturaların e-Fatura/e-Arşiv bilgilerinde yer alan “irsaliye yerine geçer” kutucuğu işaretlenirse ilgili fatura için kağıt tipinde irsaliye oluşması sağlanmıştır.
WINERP-88925TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSKullanıcının İthalat ve İhracat Yetkileri Yoksa Cloud Connect Uygulamasında e-Fatura ve e-Arşiv Onayla-Gönder Butonlarının Aktif GelmemesiKullanıcının İthalat ve İhracat yetkileri olmasa da Cloud Connect uygulamasında e-Fatura ve e-Arşiv Onayla-Gönder butonlarının aktif gelmesi sağlanmıştır.

Logo Tiger ERP Çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 9656’dan bizleri arayabilir ve tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Özel Hissettiren Yenilikçi Çözümler için Yenikan Yazılım.

%d blogcu bunu beğendi: