Logo Tiger HR İçin Yeni Sürüm (3.37.00.00)

Logo Tiger HR İçin Yeni Sürüm (3.37.00.00)

Logo Tiger HR için geliştirilen 3.37 sürümü kullanıma sunuldu.

Yenilikler

1- İzin/Talep Formu Basım Tasarımı Menüsünden Oluşturulan Formlarda, İşyeri Unvanının ve Sicil Numarasının Basılmasının Sağlanması

İzin/Talep Formu Basım Tasarımı menüsünden oluşturulan formlarda, “işyeri” ve “sicil numarası” bilgilerinin basılması sağlandı.

2- Logo Flow’a Gönderilen URL’ye Parametre (WfNoHeader=1) Eklenmesi Talebi

IKWEB ürünü içinde açılan bağımsız süreç formunun, sol menü ve üst bilgi olmadan Web üzerinden iFrame olarak kullanılması sağlandı.

3- Yöneticilerin, Kendilerine Bağlı Çalışanlar İçin “İzin Planlama Kaydı” Oluşturmasının Sağlanması

IKB2E ekranında, yöneticinin kendisine bağlı personel için, “İzin Planlama Kaydı” oluşturması sağlandı.

4- İkincil Amirlerin, Bağlı Çalışanları İçin İzin Talep Etmesinin Sağlanması

Organizasyon şemasına eklenen özlüklerde, “fonksiyonel yönetici ” olarak tanımlı olan kişilerin, B2E ekranında ilgili özlükler için izin talep etmesi sağlandı.

İyileştirmeler

1- Sistem Ayarları “Başlangıç Pozisyonunu Göster” Parametresinin Seçili Gelmesi ve Organizasyon Şemasına Pozisyon Eklenmesinin Sağlanması

IKWEB “Sistem Ayarları” içinde, organizasyon şeması için “Başlangıç Pozisyonunu Göster” parametresinin, ilk kurulumda varsayılan olarak seçili gelmesi sağlandı.

2- Saatlik İzinli Personelin, “Bugün” Kısmında Görünmesinin Sağlanması

IKWEB Netsis HR ana sayfada yer alan “İzinli Olanlar” ekranında, saatlik izinli olan personelin “Bugün” kısmında görünmesi sağlandı.

3- Pozisyon ve Birim Tanımındaki İşletmelerde Ortak Sahası Farklı Olduğunda, Organizasyon Şemasında Gelen Uyarının Kaldırılmasının Sağlanması

“B” işletmesi “Birim” tanımında “Tüm İşletmelerde Kullanılsın” Hayır olarak seçildiğinde ve “Pozisyon” tanımında “Tüm İşletmelerde Kullanılsın” Evet olarak seçilip, “A” işletmesindeki organizasyon şemasında ilgili pozisyonun kullanılması istendiği zaman, “Pozisyonun bağlı olduğu organizasyonel tanımlarla ilgili işletmelerde, ortak tanımlarında tutarsızlıklar bulunmaktadır. Lütfen organizasyonel tanımlarınızı bu doğrultuda kontrol ediniz” uyarısının ekrana getirilerek, “Kaydet” butonunun kapatılması sağlandı.

4- IKWEB’te Araçlar – “Duyuru Ekleme” Ekranında, Eklenen Duyuruya PDF Uzantılı Dosya Eklenmesinin Sağlanması

IKWEB’te Araçlar – “Duyuru Ekleme” ekranında, eklenen duyuruya PDF uzantılı dosya eklenmesi sağlandı.

5- e-Posta İçerik Tanımlamasının Düzenlenmesi Sırasında, Mesajın Ortalanması Talebi

Gelen e-Postaların içindeki metinlerin, ortalanarak gösterilmesi sağlandı.

%d blogcu bunu beğendi: