Mobile Sales v1.40.00.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales v1.40.00.00 apk sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup panel dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Güncel uygulama sürümünü Google Play Store’ a “Logo Mobile Sales” yazarak indirebilirsiniz. Sürümleri kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

Mobile Sales v1.40.00.00                                                                                               

 

Kayıt Nr

Tanım ve Açıklama

1

MSFA-588

 

Tiger ERP entegrasyonun da Mobile Sales üzerinden kampanya uygularken alternatif promosyon seçiminin sağlanması.

Fişlerde kampanya uygulandığında malzeme sınıfındaki ilk ürün promosyon olarak gelmektedir. Alternatif ürün seçimi yapmak için sağ taraftaki üç noktaya tıklanarak “Alternatif Promosyon” seçildiğinde tanımlı olan diğer promosyon ürünlerinden seçim yapılması sağlandı.

2

MSFA-1898

 

Tiger ERP entegrasyonun da Mobile Sales üzerinde cari hesap ekstresinde banka havale fişlerinin detaylarının görüntülenmesinin sağlanması.

Müşterileri raporlarında, hesap ekstresinde kaydedilen havale fişlerinin detaylarında doğru verilerin gösterilmesi sağlandı.

3

MSFA-4209

 

Netsis ERP entegrasyonun da Mobile Sales üzerindeki cari hesap filtreleri doğru şekilde çalışmamaktadır

Rol/kullanıcı parametrelerinde filtreler altında cari hesap kartları için girilen filtrelerin doğru çalışması sağlandı.

4

MSFA-4872

 

Netsis ERP entegrasyonun da Mobile Sales üzerinden cari tanımı yaparken, ilgili alanların girilebilmesinin sağlanması.

Mobile Sales üzerinden cari kart tanımı yapılırken adres ,il, ilçe, ülke, vade bilgilerinin girilebilmesi sağlandı.

5

MSFA-5084

 

Netsis ERP entegrasyonun da Mobile Sales üzerinden alınacak GPS bilgilerinin WOR_GPSDATA tablosuna kaydedilmesi sağlanmalı.

Mobile Sales üzerinden alınan GPS bilgilerinin WOR_GPSDATA tablosuna kaydedilmesi sağlandı.

6

MSFA-5225

 

Tiger ve Netsis entegrasyonların da Mobile Sales üzerinden cari tanımı yapılırken, panel tarafındaki “Cari Hesap Tanımında Zorunlu Alanlar ” kontrolünün sağlanması.

Mobile Sales tarafından yeni müşteri kaydı oluştururken hangi alanların zorunlu olması ile ilgili olarak Netsis ve Tiger üzerindeki panel tarafına Rol ve Kullanıcı Parametreleri – Genel Ayarlar altına “Cari Hesap Tanımında Zorunlu Alanlar” alanı eklendi. Mobile Sales’in de burada ki seçilenlere göre çalışması sağlandı.

7

MSFA-5402

 

Tiger ERP entegrasyonun da Mobile Sales uygulamasının çalışma saati bilgisi mobil cihaz üzerinden alınıyor, online çalışırken sunucu üzerinden alınması sağlanmalı.

Mobile Sales online olarak çalışılırken, tüm işlemlerde zaman bilgisinin sunucudan alınması sağlandı.

8

MSFA-5460

 

Tiger ERP entegrasyonun da Mobile Sales online kullanılırken sadece online baskı özelliği kullanılmalı.

Mobile Sales online durumda çalışırken sadece online baskı önizleme, uygulama offline durumda çalışırken offline baskı önizleme yapılması sağlandı. Panel üzerindeki Yazıcı Tasarım Dosyaları’ndan “Offline Baskı Özelliği Kullan” alanı kaldırıldı.

 

%d blogcu bunu beğendi: