Neon v2.55.01.00 Sürüm Duyurusu

Neon v2.55.01.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümlerde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümleri kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz. 

Neon v2.55.01.00                                                                                                                                

 

Kayıt Nr

Tanım Ve Açıklama

1

NEON-1391

 

Takipli ürün ile ambar transfer fişinde lot barkodu okutularak işlem yapıldığında hata alınıyor.

“Tekrarlanmayan Malzeme Takip Numarası Kullan” parametresi aktif iken lot barkodu okutularak gerçekleştirilen ambar transfer hareketlerinde, ilk transfer işleminden sonraki transferlerde alınan hata düzeltildi.

2

NEON-1396

 

Merkez ambar haricindeki bir ambarda bulunan lotlu malzeme, lot barkodu okutularak ambar transferi yapılmak istendiğinde çıkılan miktar lot miktarından fazla hatası alınıyor.

Merkez ambar haricindeki bir ambarda bulunan lotlu malzeme, lot barkodu okutularak ambar transferi yapılmak istendiğinde alınan “Çıkılan Miktar Lot Miktarından Fazla” hatası, giderildi.

3

NEON-1400

 

Neonda perakende satış irsaliyesi oluşturulduğunda logoya konsinye giriş irsaliyesi olarak atıyor.

Perakende satış işlemi tamamlandığında, ana menüye geri dönüldükten yada işlem yapılan cari değiştirildikten sonra yeniden perakende satış yapılmak istendiğinde oluşan kayıt, Konsinye Giriş olarak işlem görüyordu. Bu hatanın giderilmesi sağlandı.

 

%d blogcu bunu beğendi: