Mobile Sales v1.47.00.00 Sürüm Duyurusu

Saha Satış Yönetimi – Mobile Sales v1.47.00.00 Sürüm Duyurusu

Mobile Sales v1.47.00.00 Sürümü Maddeleri

 

Kayıt Nr

Tanım ve Açıklama

1

MSFA-5422

 

Sevkiyatı gerçekleştirecek olan satış elemanının, fatura içerisinde sipariş aktar seçtikten sonra, listelenen siparişlerin özel kod ya da satış elemanı koduna bağlı olarak filtrelenebilmesi isteniyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, Kullanıcı Parametreleri / İrsaliye ve Fatura Bilgileri altındaki “Sipariş Sevk Türü” parametresi ve Satış Siparişleri / Sipariş Bilgileri altındaki “Siparişlerin İrsaliye veya Faturaya aktarımında “Kullanıcı Özel Kodu” parametrelerine göre istenilen filtreleme sağlanabilir.

Not: MSFA-5422 maddesi için uygulama tarafında ve Tiger tarafında çözüm sağlanmıştır. Bu özelliğin Tiger ver. 2.59 ile kullanılması gerekiyor.

2

MSFA-5703

 

Malzeme listesinin malzeme grup koduna göre açılması.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, malzeme listesinin malzeme grup koduna göre açılması sağlandı.

3

MSFA-5707

 

Fiş oluşturma sırasında ürünler listelendiğinde gelen fiyatlarda işlem yapılan carinin özel kodunun da dikkate alınması istenmektedir.

Tiger ve Netsis ERP Entegrasyon’larında, fiş oluşturma sırasında ürünler listelendiğinde gelen fiyatlarda işlem yapılan cari özel kodunun da dikkate alınması sağlandı.

4

MSFA-5708

 

Cari hesap ekstresinde hareketin detayı SQL 2008 versiyonunda çalışmamaktadır.

Netsis ERP Entegrasyonu’nda, cari hesap ekstresinde hareketin detayının SQL 2008 versiyonunda da çalışması sağlandı.

5

MSFA-5713

 

Sipariş oluşturma aşamasında Özel Kod alanlarının zorunlu olarak doldurulması.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, sipariş oluşturma aşamasında “Özel Kod” alanlarının zorunlu olarak doldurulması parametrik olarak sağlandı.

Not: MSFA-5713 maddesi için uygulama tarafında ve Tiger tarafında çözüm sağlanmıştır. Bu özelliğin Tiger ver. 2.59 ile kullanılması gerekiyor.

%d blogcu bunu beğendi: