E-Dönüşüm Süreci!

E-Dönüşüm Süreci!

e-Dönüşüm süreci, günümüz rekabet ortamında var olmaya ve büyümeye devam etmek isteyen kurumların geleceğini belirleyecek olan küresel bir süreç ve dönüşümdür.

e-Dönüşüm Çözümü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • e-Devlet uygulamalarında işletme yapısına en uygun ve avantajlı çözümün seçilebilmesi için; tercih edilen ürünün mevcut ERP sistemine ne kadar entegre olabildiği önem taşıyor.
  • Lisans, hizmet ve işletim maliyetleri ile sonraki yıllardaki yansımaları göz önünde bulundurularak toplamda ürüne sahip olma bedelinin ne olacağının iyi değerlendirilmesi gerekiyor.
  • e-Dönüşüm sürecini iyi yönetmek için; uzman bir ekibe sahip olmak, destek alınan firmanın tecrübesi ve bu konuya kaynak ayırabilmesi önemli unsurların başında geliyor. Sağlıklı hizmet alınarak her zaman ulaşılabilecek bir iş ortağıyla yola çıkmak önemlidir.

Siz de dönüşüm sürecinde size destek olacak güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyuyorsanız; Yenikan Yazılım, geniş kapsamlı bilgi birikimi, uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve geniş ekosistemiyle bunun için hazır ve sizin yanınızda…

%d blogcu bunu beğendi: