LEM Kampanyası – Şubat 2021

LEM Kampanyası – Şubat 2021

Kampanya Koşulları

1. Kampanya 25 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olup; 3 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alımı yapacak Logo Tiger Enterprise, Logo Tiger Plus, Logo GO Plus, Logo Start, Logo Netsis Enterprise, Logo Netsis Standard 2, Logo Netsis Entegre, Logo Netsis Personel Bordro, Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger 3, Logo GO 3, Logo Netsis 3 Enterprise, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Bordro ve Logo Bordro Plus kullanıcıları için geçerlidir.

2. Kampanya kapsamında;

• 3 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %40 indirim,

• 4 yıl Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %45 indirim,

• 5 yıl ve üzeri Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM* alması gereken kullanıcıların LEM bedellerine %50 indirim uygulanacaktır.

3. Kampanyadan faydalanabilmek için, Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM* satın alınmalıdır. Ürün geçişi yapılması durumunda;

*3 serisi ürün geçişlerinde; Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM satın alınmalıdır.

*Üst segment ürün geçişlerinde ise; (örneğin GO 3’ten Tiger 3’e geçişlerde) Geçmişe Yönelik LEM’ler ile birlikte Standart LEM alınması gerekmemektedir.

4. 3 serisi ürünlere geçiş yapmamış kullanıcıların, Geçmişe Yönelik LEM ve Standart LEM alımları ile birlikte 3 serisi ürünlere geçmeleri gerekmektedir.

5. 3 serisi ürün geçiş bedelleri indirim kapsamı dışındadır ve Standart LEM bedelinin %40’ı olarak hesaplanır.

6. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

%d blogcu bunu beğendi: