Logo GO, Logo Tiger ve e-Çözümler İndirim Kampanyası!

Logo GO, Logo Tiger ve e-Çözümler İndirim Kampanyası!

e-Çözümlere Özel İndirim Kampanyası!

e-Devlet modüllerinden; e-Fatura e-Arşiv Fatura ve e-Defter modülleri satın alan kullanıcılarımıza, hem modül hem de kontör liste fiyatları üzerinden %35’e varan indirim fırsatı!

• e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin tümünü satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %35 İndirim!

• e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisini satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %30 İndirim!

Kampanya geçerlilik tarihi: 25 Şubat – 31 Mart 2021

Koşul ve bilgiler:

1. Kampanya 25 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların mutlaka LEM sahibi olması gerekmektedir.

3. Kampanyadan sadece 25 Şubat 2021 ve sonrasında ilk defa eLogo müşterisi olan ve Logo/Netsis ERP ürünlerine sahip olan müşterilerimiz faydalanabilir.

4. Kampanya kapsamında %30 indirimden yararlanmak için; e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisinin satın alınması gerekmektedir.

5. Kampanya kapsamında %35 indirimden yararlanmak için e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin toplu olarak satın alınması gerekmektedir.

6. e-Devlet modülleri ile birlikte alınan ilave firmalar için de aynı oranda indirim uygulanacaktır.

7. e-Devlet modülleri ile birlikte satın alınan e-İhracat ve Dış Ticaret modülleri kampanyaya dahildir, ancak bu modüller kampanya indirim oranına etki etmemektedir.

8. e-Devlet modülleri içerisinde yer alan e-İrsaliye, e-Ekstre, Connect B2B, Connect Banka modülleri ve e-Fatura Sunucu Lisansı Eklentisi kampanyaya dahil değildir.

9. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

10. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

11. Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir.

%d blogcu bunu beğendi: