Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 2.65.00.01 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.66.00.01 sürümünün kullanıma sunuldu.
Sürüm İçinde Yer Alan Yenilikler

1-e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Olarak Düzenlenecek Hal Tipi Fatura Geliştirme Talebi

e-Fatura ve e-Arşiv uygulaması kapsamında hal tipinde satış ve komisyon faturalarının sistem üzerinden düzenlenebilmesi sağlanmıştır.

2-Fatura İçerisindeki Satırları Sabit Kıymetle İlişkilendir İşleminde İlk Satıra Verilen Kayıt Numarasının Sonraki Satırlara da Aynı Kayıt Numarasıyla Gelmesinin Düzeltilmesi

Fatura içerisinde birden fazla sabit kıymet satırı olduğunda her satır için ayrı ayrı sabit kıymet ilişkilendirme işlemi yapıldığında ve fatura kaydedildiğinde uyarı verilmeden tüm sabit kıymet kayıtlarının şablona göre numaralandırılarak kaydedilmesi sağlanmıştır.

Sürüm İçinde Yer Alan İyileştirmeler

1-Kasadan Girilen CH Ödeme/Tahsilat Fişinin Borç Takip Ekranına Doğru Yansımasının Sağlanması

Kasadan girilen CH ödeme/tahsilat fişi tutarının borç takip ekranına doğru yansıması sağlanmıştır.

2-Alınan Hizmet Faturası Muhasebeleştirildiğinde Mahsup Fişi Belge Detayında Belge Türünün Fatura Olarak Gelmesinin Sağlanması

Alınan hizmet faturasında personel ve diğer masraf kutucuğu işaretsiz ve belge detayı “Fatura” seçili iken oluşan muhasebe fişi belge detayının “Belge Türü:Fatura” olarak gelmesi sağlanmıştır.

3-Firma Bazlı Veritabanında, Kalite Kontrol Değer Girişi Ekranı Açılırken Alınan Uyarının Kaldırılması

Firma bazlı veri tabanı kullanımında, kalite kontrol/hareketler/kalite kontrol değer girişine tıklandığında uyarı alınmaması sağlanmıştır.

4-Satınalma/Toplu Faturalama İşleminde Performans İyileştirmesi Talebi

Satınalma işlemlerinden toplu faturalama yapıldığında giden sorguda iyileştirme yapılmıştır.

5-Sayım Eksiği Fişinde Sabit Kıymet Kartı Seçilip Kaydedildiğinde Sabit Kıymet Kaydı Oluşmasının Düzeltilmesi

Sayım Eksiği fişi üzerinde satır türü sabit kıymet seçildiği durumda F9 menüye “Sabit Kıymet Kayıtları İle İlişkilendir” seçeneği eklenmiştir.

6-Satış Siparişi Detaylar 2 Sekmesinde Fatura Tipi e-Arşiv İnternet Seçilip Faturalandığında Fatura Tipinin e-Arşiv Faturası Olarak Oluşmasının Düzeltilmesi

Sipariş ve irsaliye detaylarında seçilen fatura türlerinin, sevk ve faturalama işlemlerinde dikkate alınması ve oluşan fatura türünün fişlerde seçilen türe göre oluşması sağlanmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: