Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 2.65.00.02 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirilen 2.66.00.02 sürümünün kullanıma sunuldu.
Ara Sürümde Yer Alan Yenilikler
Sıra No
Tanım
Açıklama
1e-Fatura Connect Tarafında Paketlendi Statüsünde İken e-İrsaliye Bilgilerindeki Sevk Tarihi, Zamanı ve Sürücü Bilgilerinin Değiştirilmesinin Sağlanmasıe-Fatura Connect tarafında paketlendi statüsünde iken e-İrsaliye bilgilerindeki sevk tarihi, zamanı ve sürücü bilgilerinin değiştirilebilmesi sağlanmıştır.
2Fatura Bağlantısı Olan İrsaliye Parçalandıktan Sonra Oluşan İrsaliyelerin Çıkarılabilmesinin SağlanmasıFatura bağlantısı olan bir irsaliyenin parçalanması sonucu oluşan irsaliyelerin çıkarılabilmesi sağlanmıştır.
Ara Sürümde Yer Alan İyileştirmeler
Sıra No
Tanım
Açıklama
1“Fatura İptal Edildiğinde Bağlı İrsaliyeler İptal Edilsin” Parametresi Evet Olduğunda, Faturaya Bağlı İrsaliye Tipi: Kağıt ise İrsaliyenin İptal Edilmesi, İrsaliye Tipi: e-İrsaliye ise İrsaliye İptali Yapılamamasının Sağlanması“Fatura İptal Edildiğinde Bağlı İrsaliye İptal Edilsin” parametresi evet olduğunda, faturaya bağlı irsaliyenin türü e-İrsaliye ise iptal edilmemesi sağlanmıştır.
2İhraç Kayıtlı Faturalarda Masraf Satırı Olduğunda ve Masrafın Muhasebe Kodu Olduğunda Muhasebeleştirme Yapılmasının Sağlanmasıİhraç kayıtlı faturalarda masraf satırlarına ait ihraç kayıtlı vergi KDV muhasebe kodu alanına veri girişi yapılamıyordu , düzenleme yapılarak giriş yapılabilmesi ve bağlantı kodlarından okunabilmesi sağlanmıştır.
3Satış Faturalarında Cari Değiştirildiğinde e-Fatura Bilgilerindeki “İrsaliye Yerine Geçer” Onayının İşaretli Kalmasının DüzeltilmesiSatış faturalarında cari değiştirildiğinde e-Fatura bilgilerindeki “irsaliye yerine geçer” onayının işaretli kalması durumu düzeltilmiştir.
4İthalat Dolaşım Fişinde Miktar Bilgisi Sıfırlanarak Kaydet Yapıldığında Tabloda Geçmişe Yönelik Satır Silinmesinin DüzeltilmesiMalzeme dolaşım fişine aktarılan ithalat operasyon fişi satırlarında hareket miktarı boşaltılan satırlar var ise fiş kaydedildiğinde boş satırlar silinirken hatalı başka bir ambar fişi satırı silinmesi düzeltilerek silinmemesi sağlanmıştır.
5İhraç Kayıtlı Faturalarda İndirim Satırının Muhasebe Kodunun Boş Gelmesinin Düzeltilmesiİhracat ve ihraç kayıtlı faturalarda indirimlere ait muhasebe kodlarının dolu olarak gelmesi sağlanmıştır.
6Muhasebe Bağlantı Kodları-Personel Muhasebe Kodları-İşyeri Muhasebe Kodları Ekranında Kaydırarak Aşağı İnildiğinde Uyarı Alınmasının DüzeltilmesiMuhasebe Bağlantı Kodları-Personel Muhasebe Kodları-İşyeri muhasebe kodları ekranında uyarı alınması engellenmiştir.
7Kullanıcı Tanımlı Satış İrsaliyesi e-İrsaliye Olarak Girildiğinde Çıkarılabilmesinin Sağlanmasıe-İrsaliye olarak oluşturulmuş olan kullanıcı tanımlı irsaliyelerin çıkartılabilmesi sağlanmıştır.
%d blogcu bunu beğendi: