Logo Tiger HR için yeni sürüm (3.55.0.0)

Logo Tiger HR için yeni sürüm (3.55.0.0)

Logo Tiger HR için geliştirilen 3.55.0.0 sürümü kullanıma sunuldu.

Sürümde Yer Alan Yenilikler
Sıra No
Tanım
Açıklama
1

Araçlar>E-Posta İçerik Tanımlama>İzin Talebi tanımında anahtarlar alanına “İzin Açıklaması” değişkeninin eklenmesi talebi

E-posta İçerik Tanımları>İzin Talebi ekranına “İzin Açıklaması” değişkeninin eklenmesi sağlanmıştır.

2

B2E’den izin talebi girildiğinde ilgili işletmede tanımlı olan IK yöneticilerine onay e-postasının gitmesi talebi

B2E’den girilen izin talep onayı İK yöneticisi olarak ayarlı olduğu durumda, onay mailinin sadece bulunduğu işletmedeki ik yöneticisine gitmesi sağlanmıştır.

3

Program üzerinden “Deneme süresi” takibinin yapılabilmesi talebi

Çalışanlarda deneme süresi takibi yapan firmalar için sürecin program üzerinden otomatik olarak takip edilmesi sağlanmıştır. Sürecin başlatılabilmesi için,

IKWEB>Araçlar>Zamanlanmış Görevler>Görev Tanımları sekmesine “Deneme Süresi”  ile ilgili tanım eklenmiştir. 1. ve 2. deneme sürecinin takibi isteniyor ise süreç başlatılmalı ve personel’in bünye giriş tarihinden kaç gün sonra 1. ve 2. deneme süreleri tamamlanıyor ise gün bilgisi girilmelidir. Verilen sürece uyan personeller var ise “Özlük” ekranına yeni eklenen “Deneme Süresi”  seçeneğine kayıtlar ajm servisi ile otomatik olarak aktarılacaktır. 

Deneme sürelerinin ilgili kişiler tarafından onaylanabilmesi için Araçlar>Ayarlar>Onay Süreçleri ekranında 1. ve 2. Deneme süreleri için onay süreçleri eklenmiştir. Onayların e-posta yolu ile ilgili kişilere bildirimleri için ise Araçlar>E-posta İçerik Tanımları>Onay seçeneğine e-posta şablonları ilave edilmiştir. 

Süreç başlatıldıktan sonra deneme süreleri ile ilgili onaylar hem mail hem de bildirim olarak tanımlı kişilere gitmekte ve onay/red işlemleri çalışan portalından yapılabilmektedir.

4

Organizasyon şemasında atama yapılan kişinin onayda bekleyen işlemi varsa gelen uyarı ekranındaki mesajın açıklayıcı olması talebi

Organizasyon şemasında pozisyon kutusunu taşıma işleminde çalışanın onayda bekleyen işlemleri olması durumunda verilen uyarı mesajının daha açıklayıcı olması sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler
Sıra No
Tanım
Açıklama
1

IKWEB’de Organizasyon modülü lisansı olmadığı durumda Özlük>Organizasyon Şeması seçeneğinin tekrar eklenmesi talebi

Organizasyon Yönetimi lisansi olmadığı durumda , Özlük menüsü altına “Organizasyon Şeması” seçeneğinin gelmesi sağlanmıştır.

2

Doğum günü tebrik e-postasında arka plan resim boyutunun parametrik olarak belirlenebilmesi talebi

Doğum günü tebrik e-postasında arka plan resim boyutunun parametrik olarak belirlenebilmesi sağlanmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: