Mobile Sales v1.45.00.00 Sürüm Duyurusu

Saha Satış Yönetimi – Mobile Sales v1.45.00.00 Sürüm Duyurusu

 Mobile Sales v1.45.00.00 Sürümü İçeriği 

 

Kayıt Nr

Tanım ve Açıklama

1

MSFA-1211

 

Mobile Sales, Logo’da yapılan fiyat limiti tanımlamasını görmüyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden girilen fişlerde, ERP üzerindeki fiyat limiti tanımdaki kurala göre işlem yapılması sağlanmıştır.

Not : Tiger 2.58 sürümü ile düzeltilmiştir.

2

MSFA-5512

 

Mobile Sales’den gönderilen fişe sağ tuş kayıt bilgisi dedikten sonra açılan ekrandan bilgi butonuna tıkladığımızda yanlış logo kullanıcısı gözüküyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden gönderilen fişe sağ tuş ile kayıt bilgisi dedikten sonra açılan ekrandan bilgi butonuna tıklanıldığında Mobile Sales üzerinden gelen kullanıcı bilgisinin gösterilmesi sağlandı.

Not : Tiger 2.58 sürümü ile düzeltilmiştir.

3

MSFA-5548

 

Mobile Sales’de ayrıntılı tahsilat raporu alırken “Kapanmamışlar Kapatılacak” seçeneğinin olması talep ediliyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden ayrıntılı tahsilat raporu alınırken “Kapanmamışlar Kapatılacak” seçeneğinin olması sağlandı.

4

MSFA-5549

 

Mobile Sales’den kredi kartı tahsilat fişi girildiğinde ERP’de oluşan fişe girip tekrar hesap seçilmez ise fişte belirtilen banka hesabının hesap özetinde yapılan işlem gözükmüyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden kredi kartı tahsilat fişi girildiğinde, ERP’de oluşan fişe girip tekrar hesap seçilmez ise fişte belirtilen banka hesabının hesap özetinde yapılan işlemin gözükmemesi sorunu düzeltildi.

5

MSFA-5599

 

Mobile Sales’ten girilen talep fişlerinin başlık bilgilerinde teslim tarihi alanı, varsayılan olarak günün tarihi gelmeli.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden girilen talep fişlerinin başlık bilgileri kısmında teslim tarihi alanının varsayılan olarak günün tarihi gelmesi sağlandı.

6

MSFA-5635

 

Netsis ERP Entegrasyonu’nda ürün barkodu okutma sorunu.

Netsis ERP Entegrasyonu’nda, uygulama üzerinden ürün seçim işlemi sırasında Netsis’te tanımlı ve barkodu olan ürün barkodları ile işlem yapılması sağlandı.

7

MSFA-5680

 

Tiger’a gönderilen talep fişinde başlık kısmında saat bilgisi yazılmıyor.

Tiger ERP Entegrasyonu’nda talep fişi girilip Tiger’a gönderildiğinde oluşan talep fişinin başlık kısmında tarih ile birlikte saat bilgisinin de yazılması sağlandı.

%d blogcu bunu beğendi: